Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit jelent ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent ez nálatok?

Figyelt kérdés
Szeretek egyenes lenni. Nemrég megismertem egy lányt. Találkoztam vele egy buliban. Mondtam neki, hogy táncoljunk. Közben közel hajoltam hozzá és megmondtam neki, hogy ő az a lány, akit nagyon szívesen megismernék jobban. Ő annyit mondott, hogy köszönöm. Mikor szoktatok mondtok ilyet? Köszi
2011. nov. 11. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarba jött, vagy nem tetszel neki :)
2011. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy udvarias lehetőség az "én is téged" elkerülésére.
2011. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart tolakodó lenni, esetleg nagyon szerény.
2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez majdnem olyan akkor, mint a "majd ívlak?" story?
2011. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha a sztorinak itt vége, akkor szerintem kezd el más lányok után forgolódni. Egyébként így sem ártana, mert legalább azt hinné, hogy valamit elrontott, elkezdene többet rád gondolni, és a végén ő futna utánad. Persze csak ha ügyes vagy, és nem egy Quasimodo...
2011. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én mindig azt mondom ilyenkor, ha "bókolnak", hogy köszönöm és közben szolidan mosolygok. Ez nálam azt jelenti, hogy kedves vagy, szívesen megismernélek közelebbről;)
2011. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az én esetemben is pont ez történt, aranyosan mosolygott, és azt mondta, hogy köszönöm!
2011. nov. 12. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Húú, erre, h "szívesen megismernélek jobban" minden csak a köszönöm nem jutna eszembe. Sztem v nagyon nagyon zavarban lehetett v így koppintott le.

De lehet, h qrva hangos volt a zene és félreértette amit súgtál neki.

21L

2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért modta, mert bóknak vette. Biztos visszafogottabb, zavarba jött és nem akart könnyűvérűnek tűnni, ezért nem vágta rá egyből, hogy ő is téged.
2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az első randin nincs csók, abból úgysem lesz semmi. Mi az, hogy köszönöm? Szerintem ez egyértelműen elutasitás, vagy ha nem, akkor egy megjátszós fap.na a csaj, akit jobb, ha hanyagolsz...27L
2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!