Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a lányok általában szebbek a pasijuknál?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egy fiúnak a barátnője szebbnek számít a lányok között,mint az a fiú a többi fiú között.

(Mert hát nyilván így nem lehet összehasonlítani hogy az a lány a fiúnál szebb.)

Ez miért lehet?:D Vagy ti nem így vettétek észre?


2011. nov. 12. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van a jóképű fiúkkal és a csúnyább lányokkal?:D

22F

2011. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem, nem így
2011. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsonek van igaza ez forditva is igaz. Ez is bizonyitja, hogy nem a kulso a lenyeg, illetve izlesek es pofonok.
2011. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem értem:D

ha arra gondolsz nem azt mondtam hogy mindig így van ,van persze szebb fiú-rondább lány de eddig így vettem hogy szebb a lány:d

2011. nov. 12. 13:07
 5/12 A kérdező kommentje:
az elsőnek ment a válaszom:)
2011. nov. 12. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha szebb a lány mint a srác? én se vagyok egy szépség még is van 1 gyönyörű barátnőm .

Ő így fogad el és így szeret ahogy vagyok a többi szerintem ku.rvára nem lényeg

2011. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jaj istenem nem kell rögtön itt izéélni-.-

nem arról írtam hogy fuj de undorító h a lányok szebbek és a pasik rondák vagy hogy de szánalmas hogy a belsőre is figyelnek..

Csupán egy észrevételt közöltem hogy az én véleményem az hogy a lányok szebbek a pasijuknál.. és ezzel azt sem mondtam hogy a csávó akkor rögtön egy undorítóó..lehet a csávó közben egy nagyon jó pasi is közben..

na mind1 csak kérdeztem hogy ti nem látjátok-e így..:d

2011. nov. 12. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lány el se tudná viselni ha a fiúja ténylegesen szebb lenne nála, mert akkor kinek szépítene magát, ki előtt nézne ki jól. "Hogy áll ez a ruha^^" "heh rajtam biztos jobban állna ha lány lennék" lol.


Meg mondjuk mert amúgy is a lányok szépségén szokott hangsúly lenni nem a fiúkon?? Smink, kiegészítők, frizurák, stb., és jobban észreveszik.

2011. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért több a "szebb a lány" páros mivel ebből látszik, hogy a lányok könnyebben félre teszik a külsőségeket, koncentrálnak minden másra, és abba bele szeretnek.

a pasiknak hatalmas szerelem kell ahhoz hogy túllépjenek a külsőségeken


21L

2011. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Haha, akkor ha a kérdező lány. Úgy látszik a fiúkra ütőt mert nem sikerült félre tennie a külsőségeket és az egyetlen amit észrevesz az embereken és még inkább a párokon hogy a lány szebb.
2011. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!