Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ( főképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ( főképp tinikorban,13-14 évesen) a lányok 1-2 évvel idősebb pasik iránt érdeklődnek? Mert a fiúknál nincs ez.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak 13-14 évesek, 15-16 évesen is, de még tovább is lehet. Ez azért van, mert az idősebb pasik már kfejlettebbek, izmosabbak, és köztudott, hogy a lányok előbb érnek, így tulajdonképpen az ő "nemi korukhoz" megfelelő fiút keresnek.
2011. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszhoz annyit fűznék hozzá, hogy de, a fiúknál is így van. 13-14 évesen csorgatják a nyálukat a nagyobb lányokra, akik már mindenhol kigömbölyödtek, csak nem fognak odamenni, mert tudják, hogy nincs esélyük.
2011. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát mondjuk egy 13-14 éves "pasi" még inkább kisfiú. Nekem 13 éves az öcsém, az osztálytársai közül sokat ismerek, látom nap mint nap, hogy a lányok már sokkal érettebben viselkednek. De az ilyen idős lányok is még kicsik, oké, hogy a lányok hamarabb érnek, de 13-14 évesen még nem a fiúkkal kéne foglalkozni, hanem inkább kiélvezni a gyerekkort, amíg lehet.
2011. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Még jó, h neked az a tapasztalatod, h 1-2 évvel idősebb pasi érdekli őket. Nekem az a saját tapasztalatom,h akár 5-6 évvel idősebb pasira is buknak, szóval ez azért már tényleg nincs rendben. Ok idősebbnek néznek ki néhány évvel a koruknál, de azért még nem kell(ene) elszállni! 20F
2011. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves lány vagyok. Első barátom 14 évesen volt, Ő 1 évvel idősebb mint én. Mostani barátom viszont 20 éves lesz egy hónap múlva.

Lehet osztani, de mindinki magának dönti el,hogy kivel jön össze és mikor.

Én személy szerint egy olyan 15-16 éves srácot nem ismerek, akikkel összejönnék. Persze, osztályomban is van 1-2 srác, aki igenis jól néz ki, de a viselkedésük erősen üti a 8 éves szintet.

Én alapból nem vagyok az a szokványos, minden pénteken seggrészeg plázap_csa típus. Nekem a mostani barátom sem azért "van" mert húú de vagyán, 20 éves. Azért jöttem vele össze mert tényleg szeret engem és igen, érettebb sokkal mint a korombeli pasik...

Hú, ezt de jól körbemagyaráztam :D

Amúgy meg igen, a 13-14-15 éves kissrácok is csorgatják a nyálukat a náluk idősebb lányokra/nőkre..

2011. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan írtam, bocsi..Van pár hibám.:)

mindenki*

vagány*

...:)

2011. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nőknél egy ősibb agyterület felel a szexuális izgalomért. Nekik fontos a partnerben, hogy megtudja őket védeni, családot tudjanak rá alapozni, biztos megélhetést nyújtson és az idősebb srácok valahogy tudat alatt ezt az érzetet keltik bennük.


A férfiaknál más a helyzet. Ők sokkal inkább vevők a vizuális ingerekre, az érdekességekre, a feltűnő dolgokra. Ezeket pedig egy korukbéli, vagy fiatalabb lány is tudja nyújtani.

2011. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mai 12-16 éves lányok nagy része a 19-25 évesekre csorgatja a nyálát,igyekeznek behálózni őket,széttenni a lábukat,az ok többnyire a versenyszellem a többi tini ribivel,a pénz,mert hogy általában ezen fiúk már pénzt is keresnek, a szex,mert ugye ezek a fiúk tapasztaltabbak,ügyesebbek nagyrészt.23 évesen sosem kezdenék ki egy 19 éven alulival. a korosztályom is nagyrészt szexre használja őket,mert naívak,simán széteszik a lábuk,egyszóval gázak,de ez van a korosztályuk általában ezeket nem tudja nekik megadni. 23F
2011. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mauˆ

Az ő válasza a helyes! Pszichológia, biológia, kémia, kromoszóma, minden egyben stb, stb, ennyi.

Nekem is 6 évvel idősebb párom van. 16 voltam, ő 22 mikor összejöttünk.

22/L

2011. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert elbaszott pic.sák,azthiszik h. ettőll ők nagyok mert ilyen olyan idős pasijuk van...(tisztelet a kivételnek)
2012. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!