Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a fiú-problémát?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tegnap jöttem vele össze, 2 évvel idősebb nálam. Jó pasi, csak félénk, és csendes. Látszik rajta, hogy odavan értem. Csak az a ciki, h én nem...és mikor összejöttünk, mind2en be voltunk rúgva eléggé.. :S

És ami még jobb, h van egy másik fiú, akit régóta szeretek, és lehet, h ő is engem. Vele tényleg szívesen járnék...

Arra gondoltam, h szakítok az első sráccal. Nem akarom össztörni a szívét, én vok az 1. bnője. De az meg annyira szemét, h nem szeretem, és mégis vele vagyok. Sztem nem is fogom megszeretni... csak nem tudom, h h szakítsak vele. :S

Légyszi, segítsetek. :(


2010. jún. 21. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mond el neki az igazat...hülyegyerek, mennyi vagy, 14...?
2010. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a minimum, hogy őszinte vagy vele és szakítasz. Kevesebb kárt okozol így, mintha később mondod el neki.
2010. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ebben mi a jó? Szegény gyereknek el veszed a kedvét mindentől... r!banc! Remélem jól pofára fogsz esni.
2010. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti az a baj, hogy oda van érted... Nem értem, ha jó pasi(bejön neked) meg oda van érted... akkor hol a probléma?
2010. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? kisqrva
2010. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19. szakítottunk.
2010. júl. 2. 18:49
 7/7 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarod összetörni a szívét, de nem vagy vele boldog. Többieknek: Amúgy ha 14?? Amúgy ha ivott?? Mi van akkor? ti 18+ kezditek? nézzetgek már magatokba egy kicsit. Aki meg másokat ocsmárolni tud, az bújjon vissza abba likba, ahonnan kiszökött. Szerintem ti se vagytok tökéletesek, ahogy senkise. Nah gondolkozzatok el.puszikah.
2010. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!