Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan oldjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan oldjam meg ezt a problémát a párommal?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megkímélnétek attól a választól, hogy felejtsem el és hagyjam ott.

Szóval a párommal kapcsolatban kiderültek dolgok, mi szerint egy bizonyos nővel tartja a kapcsolatot, üzenetek, telefonhívás, sms, és ez ment egy ideig. Mikor kiderült elmondta, hogy szimpatikus volt neki, meg együtt dolgoznak és ezért beszéltek munkán kívül is. Ez egy hónapja derült ki, utána álítólag minden kapcsolatot megszakított vele, csak nagyritkán látja a munkahelyen. Azzal a nővel beszéltem én is és ő is azt mondta csak elhülyéskedtek, meg neki van párja...

De ennek ellenére bennem nagyon kétes érzések keveregnek és nem tudom elfelejteni a történteket, csak az jár a fejembe, hogy mikor találkoznak a tudtom nélkül, vagy mikor dolgoznak együtt meg minden ilyesmi.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináltatok, hogy léptetek túl rajta?

Amúgy elég sokat foglalkozik velem a párom, igaz túl gyakran sajnos nem tudunk találkozni, de elég sokat beszélünk telefonon, és azért nagyjábol tudom is mikor mit csinál, de a kételyek ott vannak és nem akarnak szünni.


2011. máj. 15. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizz benne. Ha szeret nem fog megcsalni. Ha meg meg tud megcsalni akkor szerinted megérdemel Téged?
2011. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem érdemel meg, de attól félek hogy ha megis csal akkor arról én nem fogok tudni :(

és csak zsong a fejem, hogy mit kellene tennem, mert én nagyon szeretem, de ez a dolog nagyon megvisel

2011. máj. 15. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig tudod hogy mit csinál, mert elmondja telefonon, az kamu!
2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a szakítás lehetőségét elvetetted,így más választásod nem maradt,mint,hogy kénytelen vagy bízni benne.Úgy nem lehet kapcsolatban élni,hogy állandóan retteg az ember,hogy mikor csalják meg.A féltékenység pedig megölheti az egész kapcsolatot,főleg,ha azzal szinte megfojtjuk a másikat.Ez az egy lehetőséged marad,bíznod kell benne,hogy téged szeret a legjobban.
2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az nekem már ott gyanús, hogy szimpi volt neki, azét sms-ezgettek, meg hívták egymást. azt mai nyelven úgy hívják, hogy bejöttek egymásnak, és flörtölgettek. mert egy férfi nem sms-ezget meg hívogat újonnan megismert nőket barátkozási célokból, ez nem ált. isk. 2. osztály. szóval gyanús. de ha nem akarod elhagyni, akkor hidd el amit mond, és próbálj meg bízni benne.
2011. máj. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És hogy jöhetnék rá, hogy akkor én érdeklem vagy az a másik?

Mert nagyon szeretem, de nem akarom hogy kihasználjon.

2011. máj. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!