Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítasz? Hogy kezdjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítasz? Hogy kezdjem? Mit mondjak? És ha könyörög meg sír, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kapcsolatom, aminek véget akarok vetni.

Még soha nem szakítottam senkivel, mindig engem hagytak el.


2010. jún. 21. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha szeret még és te is szereted mér ezek ellenére amiket felsoroltál akkor még van jövőtök együtt !

Nem értek vele egyet, hogy nem akar dolgozni, nálam ez alap egy pasinál !!!

Ha végképp szakítani akarsz akkor határozottnak kell lenned, bár ha szereted nem lesz könnyű !

Ha pedig szereted és még adsz esélyt, ahogy az utolsó válaszodban írok akkor is mond meg neki, hogy ha találsz egy külföldi munkát, vagy más megyében akkor kész nincs mese veled kell mennie, mert csak úgy vagy hajlandó folytatni és akkor ha ő is munkát keres !

Én amúgy külföldöt javaslom neked, fiatal vagy ott több lehetőség van !

28/L

2010. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

állítsd válaszút elé!

mondd meg neki, hogy te mindenképp el akarsz menni békés megyéből, szóval úgy kalkuláljon!

ha ez nem tetszik neki, akkor pá kis aranyom pá!


25 l

2010. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én sem törném magam egy munkáért, ha gazdag lennék.
2010. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De mikor még az apja nem örökölt, akkor sem törte magát a munkáért.

Ha talált is valamit, vagy a társaság miatt, vagy az alacsony fizetés miatt...stb. otthagyta. Mindig volt kifogás, hogy az a meló épp miért nem jó

2010. jún. 23. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!