Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítasz? Hogy kezdjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítasz? Hogy kezdjem? Mit mondjak? És ha könyörög meg sír, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kapcsolatom, aminek véget akarok vetni.

Még soha nem szakítottam senkivel, mindig engem hagytak el.


2010. jún. 21. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

linkeld be neki ezt a számot!:


http://www.youtube.com/watch?v=Z1shuJxDyAE

2010. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De megis miert akarsz szakitani?...ahhoz,hogy pontosabb valaszt tudjak adni,ahhoz jobb lenne ezt is tudni... Szoval,miert is?
2010. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Legyél határozott, de ne bunkó. Maradj kemény, úgy értem, ne hagyd magad levenni a lábadról, és őszintén mondd el neki, amit érzel, és hogy szeretnél véget vetni a kapcsolatotoknak. Ha elkezd sírni, könyörögni, akkor higgadtan, de határozottan mondd meg neki, hogy ne hozzon ilyen helyzetbe, nagyon sajnálod, de már döntöttél.

aztán mondd meg neki, hogy reméled boldog lesz az élete és sikereket kívánsz neki. elköszönsz és mész.

2010. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos! NE telefonon, sms-ben, e-mailben szakíts! Nagyon megalázó. Volt már ilyenben részem. Ha az illető elém állt volna, kész érvekkel, akkor (persze, hogy rossz lett volna, meg talán sírtam is volna), becsültem volna bátorságát. De sunnyogott, meg telefonban össze-vissza beszélt, szó szerint ki akarta azt harcolni, hogy én szakítsak, mert nem volt képe elém állni.
2010. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De megis miert akarsz szakitani?

1.Mert ő most adj Uram Isten de azonnal babát akar - próbáltam nem 1000szer elmondani neki, hogy a semmire, meg a szülők nyakára 20 évesen nem fogok szülni - nem érti meg.

2. Nincs munkahelye, de nem is töri magát, hogy találjon, hiába mondom neki.

Ő elvan így nagyon, hogy az apja most örökölt és van lóvé sz*rásig.

3. Ő itt akar lakni az anyjáékkal, én pedig szerencsét próbálnék a Dunántúlon, Budapesten...még akár külföldön is.

4. Mostanában egyre többet vitázunk.

Mindenhogy - szépen és csúnyán is - próbáltam neki elmagyarázni, hogy ebben az egyébként békés, csendes, barátságos kisvárosban nemhogy nem fizetnek jól, de még munka sincs. Sőt, az egész megyében nem sok a munkalehetőség. (Békés megye)


Arra én is gondoltam, hogy kiharcolom, hogy ő dobjon, de aljas dolognak tartom.

Telefonon, e-mailben nem menne, mert kb. együtt élünk.


Egyébként én 20L, ő 25F. Augusztusban lennénk 3 éve együtt.

2010. jún. 21. 10:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem légy határozott. Tűzd ki magad elé a célt, hogy nem kell neked többé és ne hagyd, hogy a könyörgése legyőzzön. Mondd meg neki, hogy már hányszor kérted ezeket (amiket felsoroltál) és le se sz*rta.

A kiharcolom-hogy-szakítson pedig általában nem jön össze :)

18/L

2010. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen határozottan, ne mond olyanokat, hogy nem tudod hogyan tovább, és időt szeretnél, átgondolni a dolgokat... ez vezet a könyörgéshez, a reménykedéshez részéről! Konkrét magyarázattal állj elé, új célokkal, amiben ő már nem szerpel! - ha ennyire biztos vagy benn, hogy már nincs jövőtök, minél előbb szedd össze a bátorságot, és szakíts, így is úgy is fájni fog mindkettőtöknek, de sokat számít a módja, hogy becsülettel oda állj elé ( elvégre 3 évig az életed része volt).
2010. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképp nyilvános helyen szakíts.

Ott nem tud kiabálni és akkor mész el amikor akarsz.

Mást sajnos nem tudok mondani.

2010. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nem leszünk meg hosszútávon, hacsak nem megy dolgozni, utazgat velem és törődik bele, hogy még pár évig nem lesz gyerek.
2010. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és hogy segíteni próbáltok. Feltöltöttem az önéletrajzomat 2 oldalra...remélem lesz valami, és ha jön velem jön, ha nem, akkor maradjon a "drága" anyukájával.


Nem egy ordibálós típus...3 év alatt talán egyszer hallottam kiabálni, akkor is azért, mert a macsek felmászott az asztalra.

Nem utazgatni akarok, hanem munkát vállalni, mert Békés megyében nincs semmi lehetőség. A szerencsét próbálni kifejezést erre értettem...meg arra, hogy ha kapnék egy megbízható külföldi ajánlatot, valószínű, hogy elvállalnám....most csak úgy utazgatni jó lenne, de sajna pályakezdő munkanélküliként nincs rá keret.

2010. jún. 21. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!