Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a végsö pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a végsö pont amikor szakitasz a barátnöddel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor kiderül hogy megcsal akkor elköszönök és ennyi volt, ha képes volt rá nem szeretett igazán és én meg nem teszem magam ki ujra annak hogy megint meg fogja tenni
2011. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sokrétű dolog szerintem.

De pl szakítok akkor, ha hosszabb távon azt érzem, hogy nem szeretem, vagy hogy nem jó vele. Szakítok vele, ha hosszabb ideje már más lányhoz vonzódom. Szakítok vele, ha ő nem szeret és ezen nem tudok változtatni, de szakítok a nem megfelelő szex miatt is.

Előző előtti barátnőmmel kb ezek együttese miatt szakítottam.

Előzővel meg azért, mert tévesen úgy tudtam, hogy nem szeret, és emiatt úgy éreztem, hogy én sem fogom tudni megszeretni.

2011. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én nem vagyok bele szerelmes nem is szeretem !

De ö igen !

Most mit csináljak ?

2011. febr. 6. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy bele tudnál-e szeretni, és ha az eredmény nem, akkor szakíts vele. Minél előbb, annál jobb, ne hagyd, hogy jobban belebonyolódjon.


Én az előző barátnőmmel legalábbis így voltam. Az meg már más téma, hogy azóta megbántam...

2011. febr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért is bántad meg ?
2011. febr. 12. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.. adj magatoknak még egy esélyt. Pont ez történt velem is.. A barátnőm nem szeretett, és szakított. Aztán 2 hónap múlva, felhívott, hogy nem szeretnék-e vele vacsorázni. És még aznap este újra összejöttünk. (Az már más téma, hogy idén Februárban ismét szakított, mert ,,nem szeret". :S:S)

Még ne szakíts vele. És ne is közöld, hogy neked ez így nem jó. MÉG ne. Várj vele 1hetet. Ha aztán ugyanezt érzed, mondd meg neki, de ne szakíts, meglátod változtani fog a helyzeten. Ha ezek után sem, akkor szakíts.

2011. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom,az én kapcsolatom merre halad.

azt tudom,hogy még nem szerelmes,azt is,hogy nem megfelelő a szex,de ez önhibánk kivüli...nincs hol aludnunk együtt..bonyolult...de amugy tudom,hogy érez irántam valamit,és én is iránta.ha nem látom pár napig már hiányzik is...és én is neki,ezért gondolom,hogy nem fog ezért szakítani.a szex probléma remélhetőleg 1 hónapon belül megoldódik..én nagyon szomorú lennék ha szakítana velem..:((

2011. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a 17.55 -nek

A pasi épp ezért hagyott el, mert azt mondta, hogy már nem szeret, fél év utan :( Nagyon szomorú vagyok, és reménykedek, hogy még lehet köztünk valami, a te barátnőd mért gondolta meg magat?

2011. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"miért is bántad meg ?"


Azért bántam meg, mert egy félreértés volt az egész. Épp dühös volt rám, amikor azt mondta nekem, hogy nem is szeret, és ezt utólag sem korrigálta. Akkor tudtam meg, hogy valójában mégis szerelmes belém, amikor már szakítottam vele. :/

2011. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!