Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítasz a pároddal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítasz a pároddal, de utána barátok maradtok akkor mennyi az esélye annak hogy újra összejöjjetekk?

Figyelt kérdés

Most itt olyan szakítási okra gondolok mint pl: túl sok veszekedés, bizalomhiány, nem nagyon működő szex stb.. Semmi megcsalás vagy hasonló.

Mennyi az esélye annak hogyha szakítás után barátok maradunk akkor utána akár hónapokkal később vagy évekkel később újra összejöjjünk? Mert azért végülis változnak az emberek...


Jah és itt nem úgy értem az újra összejövést hogy pár napig csönd van köztük aztán megbeszélik a dolgot és úgy jönnek össze, hanem eltelik több hónap netán év és akkor. Tapasztalat vkinek?


2009. júl. 6. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy mi volt köztetek a "járás" előtt?


Rendszerint a szakítás utáni barátság elég gyorsan elmúlik, mert valójában az érdeklődés fenntartásában a férfi és a nő között a szexuális vonzódás volt az egyik fő tényező. Miután ennek vége, a barátságról is kiderül lassan, hogy üres. Ekkor tehát már semmi sem köt össze, sem barátság, sem vonzalom. Ez főleg akkor következik be, ha a kapcsolat szerelemmel kezdődött.


Ha viszont az együttjárást több éves barátság előzte meg, akkor elképzelhető, hogy megint összejöttök. Viszonylag gyakori az ilyen elmúló-újrakezdődő kapcsolat, ami közben végig működik a barátság. Az ilyesmi néha házassággal végződik, miután mindkét fél úgy érzi, hogy már kikalandozták magukat, és ideje egy megbízható partnernél megállapodni.

2009. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a barátommal mielőtt járni kezdtünk, barátok voltunk, aztán másfél évig tartott a kapcsolatunk, majd szakított velem: elmúlt a szerelem (amúgy sosem veszekedtünk és minden jól ment, de hát így alakult, saját bevallása szerint neki sem volt könnyű döntés). Most már eltelt a szakítás óta több, mint fél év. Barátok vagyunk, napi szinten beszélünk. Egyébként az elmúlt félévben még kétszer "egymásnak estünk". És hiába értjük meg egymást, biztos vagyok benne, hogy már nem fogunk sohasem járni. Szerintem abszolút nem lenne hiteles.

Meg elvileg azért összetörte a szívem..

ez az én tapasztalatom.

2009. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént már ez. Megismertem, sokat beszélgettünk, tök jól elvoltunk, majd összejöttünk... Jártunk kb. 3-4 hónapot, nagyon jól indult de elromlott. Szakítottam vele, ő megharagudott rám, letiltott msn-ről és egyáltalán nem beszéltünk, nem láttuk egymást majdnem egy évig. Majd nekem beugrott, hogy mi lehet vele, felvettem vele újra a kapcsolatot és pár hét múlva megint összejöttünk. Majd két hónap múlva szakítottunk, mert akkor sem működött....


Szerintem ha valami nem működik először, azt nem kell erőltetni másodjára, mert igen kevés az esélye, hogy akkor majd minden rendben menjen.

2009. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy a kapcsolatunk elött kb 4-5 hónapnyi barátság volt, de úgy h majdnem minden nap taliztunk. Aztán összejöttünk és lett belőle másfél év. Sokat veszekedtünk, de szakítottunk és végülis még mindig szeretjük egymást, csak ha folytattuk volna elöbb utóbb vége lett volna úgyis. Meg azért nem vagyunk felnőttek, mind2-en 20 alatt vagyunk, és ilyenkor azért még változik az ember és lehet hogy a kapcsolatba veszekedtünk sok apró hülységen akkor lehet megkomkoklkyokduknk pár hónap múlva és nem akkkokr márk nemk fogunk hkülkyeségeen veszekedni és amig nem vagyunk együtt addig meg mehet csajozás, pasizás bulik stb, de aztán tartjuk a kapcsolatot meg 1x-1x talizunk.
2009. júl. 6. 12:10
 5/7 A kérdező kommentje:

hűha jkól elírtam ott a vége fele:DDD

Na szal.. Mind a ketten 20 alatt vagyunk és amikor a kapcsolatban sok apró hülyeségen összevesztünk akkor lehet h pár hónap múlva márk benő mind a kettőnk feje lágya és megkomolyodunk és ugye ebbe a korban még sokat változik az ember és kitudja milesz belőle pár hónap múlva vagy 1 év múlva.

2009. júl. 6. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szakítás után barátság....majd újra összejönni....?

Tényleg nagyon fiatal (ok) vagytok.

A véleményem, hogy miért kell "barátoknak" maradni a szakítás után és miért szakítasz ha utána békülni újra együtt lenni szeretnél.... Én ez soha nem értettem.

Ha valami "elromlott" vagy nem működik lépj tovább ne ringasd magad hiú ábrándokban, ha barátok lennétek megbeszélnétek a leendő kapcsolatotokat....?

A szakítás után (szerintem) ott van a sértettség az emberben főként abban akit elhagytak mert ugye mindig annak a legrosszabb. Ha eldöntötted, hogy szakítasz akkor tedd meg nem játszhatsz a másik ember érzéseivel, hogy majd talán később újra szerethetjük egymást. Tapasztalatból mondom a múlt sérelmeit nagyon nehéz "elfelejteni" és egy konfliktus alkalmával nem vágni a másik fél fejéhez.

2009. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14:16-os, szívemből szóltál! 5 éves kapcsolat után próbáltunk normálisan elválni, és szörnyű volt! Végül közös megegyezés alapján letiltottunk minden érintkezést egy jól megbeszélt időpontig. De mindez nagy baromság, ahogy az előttem szóló is írta: ami elmúlt, elmúlt, tovább kell lépni. Végleg és pont. Talán csak nehezen vállaljuk ennek a következményeit. De még az is sokkal jobb, higgy nekünk kedves fiatal kérdező :)
2009. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!