Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szakítani akar?

Figyelt kérdés
amikor legutoljára találkoztam a barátommal, végig morcos voltam, mert anyukám felidegesített és rosszul sült el ez a találkánk, miközben beszélt barátom, egyszer megszakítottam 1 gyerekes hülyeséggel. amikor elköszönünk egymástól, mindig mondja, hogy szeretlek, most nem mondta volna, én mondtam és csak akkor mondott annyit, hogy én is. másnap felhívtam, kedves volt, de úgy tűnt, hogy nem akar sokat beszélni, hamar letettük. most beszélünk MSN-en, nagyon fura, alig ír, nem reagál jóformán a szerelmi jellegű írogatásaimra, nem olyan, amilyen szokott lenni beszélgetéseinkkor. 1 kicsit máshogy, de ezt kérdezte: miért kell ő nekem? és amikor előtte írtam neki, hogy szeretlek, nem írt sokáig és megkérdeztem, hol van, annyit írt, hogy itt, csak most nem írt. kedden találkozunk. szerintetek mire számítsak?
2010. jún. 21. 00:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit.
2010. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ezek nagyon nem jó jelek. az, hogy időnként kicsit furcsán viselkedik meg morcos, még belefér. neki is lehet szar kedve, antiszociális hangulata. de ez, hogy lemondja a talit meg letilt msn-ről, már nem ez a kategória. valami itt nagyon nem stimmel. szerintem hívd fel és kérj egy mielőbbi találkozót és addig ne hagyd békén, míg ki nem nyögi, mi a baja. nincs joga hülyíteni téged. azt, hogy mire számíts, nem lehet megmondani, de szerintem ne sok jóra:S sajnálom. de remélem, végül kiderül, hogy egészen más a baja, nem veled/a kapcsolatotokkal van gondja.
2010. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
szerintem egyértelműen vége. pasik ilyenek, nehezen mondják ki, hogy vége. okosabbak kiprovokálják, hogy te magad mond ki a vége szót. sajnálom.
2010. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
azért mondta le a talit, mert hogy haverjának segít, akinek jó lenne, mert viszonoznia kell az ő segítségeit, de a pénteki dolgok után nekem ez olyan gyanús :( MSN-ről tuti letiltott, mert másikon fenn volt. sajnos már csak pénteken tudunk találkozni, ha azt le nem mondja... olyan velem személyesen, mint aki tényleg szerelmes, péntek óta nem találkoztunk, ha ilyen dolgok miatt kiszeretne belőlem, egyszerűen nem érteném :S és valahogy nem is passzol ide ez a letiltás :S
2010. jún. 23. 20:23
 15/21 anonim válasza:
szerintem próbáld meg ne alázkodni előtte, mert nincs értelme és ugysem érsz vele már semmit. tudom, nehéz ezt betartani.
2010. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
megsértődött énis megsértődtme volna a helyében ha nem tudom h anyukád miatt vagy ideges nemtudom hogyan tudod majd helyrehozni de soxerencsét kivánok;)
2010. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha most nézné ezt a gyakorikérdést.. Gáz lenne.
2010. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes!

voltam hasonló helyzetben,persze nem birtam ki h ne keressem,már bánom!ezt tudom csak javasolni neked!NE keresd!ha szeret majd keres ő Téged!ha meg nem akkor,jobb lesz igy!mondjuk szerintem ez árulkodó jel h letiltott és lemondta a randit!nagyon furcsa!de ne kérdezz rá!majd csak ha taliztok!szurkolok azért,h ne legyen vége!!ird majd meg péntken hogy mi volt!kiváncsi vagyok nagyon!:)

2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

NE haragudj de szerintem is szakítani akar,vayg valami nagyon rossz dolog történt a családi körben,mert k*rvára furán viselkedik.

VVérom a fejleményeket.!

2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
de
2010. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!