Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel Távkapcsolatban élünk. Azóta lehet a távolság miatt kicsit féltékeny vagyok, mindig megkérdezem kivel volt meg hol. Azt mondta ebből elege lett és hogy gondolkozzam el a dolgaimon. Nem tudom mivel tudnám jóvátenni nem akarom elveszíteni.
2011. szept. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
menny el hozzá holnap
2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok?Csak azért kérdezem mert én is abban élek,mármint távkapcsolatban és kb 400 km van köztünk!A fő a bizalom és a napi beszélgetések msn-en vagy telefonon vagy valahogyan és a féltékenykedést töröld ki a fejedből mert ez távkapcsolatban nem fér bele sajnos.A legtöbb esetben ez teszi galyra az egészet!!!Bizalom bizalom és bizalom ez a lényeg!!!
2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és ne zaklasd hogy kivel mikor hova merre megy és ne kérdőjelezd meg,de ezek szerint már meg tetted és meg is lett a hatása ahogy látom,akkor amit az első hozzá szoló mondott mert ezt csak is úgy tudod megoldani vagy vissza kapni őt hogy oda mész hozzá személyesen és tisztázzátok mert ezt telefonon keresztül nem lehet!!
2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát hagyd abba.
2011. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, h msn meg teló nem a legszemélyesebb, de kérd, hogy egy fél-egy órát szánjon rád, hallgasson meg...Ez alatt mondd el, hogy miben tudnál változtatni, kérd meg, hogy adjon neked tanácsokat, mit szeretne, de cserébe ő is meséljen a napjáról, hogy mi volt vele, és azt is tedd hozzá, hogy kellene egy kis idő, ameddig megszokod ezt az egész dolgot, de igyekezni fogsz:)
2011. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!