Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom csak akkor fejezi ki mennyire szeret, ha szakítani akarok vele, vagy ha féltékeny?

Figyelt kérdés

ha minden rendben van, akkor semmilyen módon - kivéve a puszikat- nem érezteti.

akkor ez most mi?


2010. máj. 12. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg VELE!
2010. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hisztis vagy...nem lesz így komoly kapcsolatod..
2010. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

már mondtam neki, hogy nem jönnek be az érzéketlen sms-ek pl

erre ma is ilyen érzéketlent írt

ennyit a beszélgetésről vele

2010. máj. 12. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott,minek fecsérled az idődet ilyenekre
2010. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni...deh valószínűleg nem szeret.neki csak egy csaj kell, h villoghasson neki is van valakije. az ilyet ott kell hagyni időbe és nem addig várni amég újabb csajt nem talál (mondván, h neki új bnője van).hidd el tapasztalatból mondom.én rendesen megjártam.:S remélem te nem fogod. az exemmel se lehetett megbeszélni semmi ilyet. én későn eszméltem fel. a szerelem tényleg vak. te ne légy az.
2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azt hittem, valami "könnyebb" válaszokat kapok

pl olyanokat, hogy lustaságból, vagy el van kényelmesedve, vagy ilyesmi

nem gondoltam, hogy ez hu de rosszat jelent

most tényleg????

2010. máj. 17. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
18:17 vok. nem tudjuk, h ilyen rossz e a szitu. legtöbben szerintem (mint pl én is) tapasztalatból írtunk.nem ismerjük a barátodat, így 100%-ra nem tudjuk megmondani, h miért.de ha nem tudod vele ezt megbeszélni az szerintem elég nagy probléma.
2010. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha csak megszokásból van már veled?
2010. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

megszokás nem hiszem.

már beszéltem vele erről, ő azt mondta, a pasik nem szokták mindig, csak néha/ritkán kifejezni a szerelmüket

szerintem ő azt hiszi, hogy ezzel nem lenne kemény/férfias a szememben, hanem egy nyálas, kis izé

néha látom hogy próbálja kimutatni, de olyan erőltetettnek tűnik és ezzel zavarba is jövök és le se reagálom

hát nem tudom

2010. máj. 18. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!