Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szakítani akar?

Figyelt kérdés
amikor legutoljára találkoztam a barátommal, végig morcos voltam, mert anyukám felidegesített és rosszul sült el ez a találkánk, miközben beszélt barátom, egyszer megszakítottam 1 gyerekes hülyeséggel. amikor elköszönünk egymástól, mindig mondja, hogy szeretlek, most nem mondta volna, én mondtam és csak akkor mondott annyit, hogy én is. másnap felhívtam, kedves volt, de úgy tűnt, hogy nem akar sokat beszélni, hamar letettük. most beszélünk MSN-en, nagyon fura, alig ír, nem reagál jóformán a szerelmi jellegű írogatásaimra, nem olyan, amilyen szokott lenni beszélgetéseinkkor. 1 kicsit máshogy, de ezt kérdezte: miért kell ő nekem? és amikor előtte írtam neki, hogy szeretlek, nem írt sokáig és megkérdeztem, hol van, annyit írt, hogy itt, csak most nem írt. kedden találkozunk. szerintetek mire számítsak?
2010. jún. 21. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
egy kiadós sexre.
2010. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kedve volt. Ne legyél pesszimista.
2010. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
most köszönt el MSN-en, írtam, hogy szeretlek és arra az egyre nem reagált semmit! :( :(
2010. jún. 21. 00:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az előzményeket, te sem vagy ott vele, nem tudod, hogy mi történt vele valójában. Ha emiatt az összeveszés miatt mondja, hogy vége, akkor megérdemli, hogy elveszítsen. Szerintem a szeretleket nem kell mindennap mondani, elég ha érzed a tetteiből.
2010. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
annyit írt, hogy szülei szekálták a szokásos dolgokkal és hogy már unja. nem értem őt, ő akart engem, ő olyan, hogy napjában többször elmondja, hogy szeret, nagyon ragaszkodó, most meg ennek totál az ellentéte volt, nem akarom őt elveszíteni, mert ő kimutatja, amit érez és figyel rám, nem úgy, mint régi barátaim, nem fér a fejembe, hogy most miért ilyen fura! az is megfélemlít kicsit, hogy haverja is most szakított barátnőjével, mert hogy nem szerette, és a barátom ki is vette kiírásából, hogy szeretlek, csak a nevem maradt kinn.
2010. jún. 21. 00:49
 6/21 anonim válasza:
65%

Kerj bocsanatot tole a multkori miatt, ha esetleg megbantottad volna.


Lanyoknak sokkal gyakoribb, hogy minden hulyeseget megosztanak a parjukkal. Egy fiutol ne vard, hogy ezzel terheljen. Lehet, hogy racsapott az ujjara kalapaccsal, lehet, hogy bedoglott a gepe, vagy kikapott a kedvenc csapata, (esetleg a haverral van gond), de mivel ugysem tudsz benne segiteni, ezert nem faraszt ilyenekkel (ettol meg latod rajta, hogy szomoru valami miatt). Esetleg ha tenyleg szomoru, akkor megkerdezheted, hogy mi miatt, de ha nem akar valaszolni, vagy azt mondja, hogy "semmi", akkor valoszinuleg az a kategoria, ami nem tartozik rad.

2010. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem veled van baja, lehet hogy otthon volt veszekedés.
2010. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
letiltott MSN-en, nem tudom, miért... pedig már jónak tűnt minden. a keddi talit lemondta, elvileg pénteken találkozunk, de nekem nagyon gyanús.
2010. jún. 23. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Majd írd me, hogy mi lett :) Remélem rendbejön a kapcsolatotok :)
2010. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Úh, hát ez már elég fura...
2010. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!