Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözzek vagy sem? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek vagy sem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Azt mondta neki nagy lépés ha összeköltözünk, szinte már "egy ugrás innen a házasság". De csak úgy tudjuk megvalósítani, hogy én az ő családjához költözök.

Szeretném megugrani ezt a lépést, de félek hogy elbaszok valamit, nem jövök ki a szüleivel és szétmegyünk emiatt.

Ti költöznétek, vagy maradnátok?


2010. jún. 20. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fontos hogy nagyon szeressétek egymást. Mert tegyük fel, bár ne legyen így, szakítotok. akkor mi lesz?


Erre csak azt tudom mondani, mint amit sztem mindenki más mondana, sok más kérdésben is: ahogy érzed. A házasság még messze is lehet, az hogy összeköltöztök még nem jelenti hogy házasodni is kell. De ha így be van pánikolva, lehet nem jó lépés, meg kell beszélni vele.

2010. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
költöznék
2010. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak külön lakásba lenne igazán értelme.
2010. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem koltoznek. Mivel az is epp eleg, h osszekoltoztok, es egymasnak egeszen uj arcat fogjatok megismerni. Ahogy mondani szokas, lakva ismerszik meg az ember.

HA meg a szuleihez is alkalmazkodni kell, lehet, h sok lesz. Szerintem. Aztan lehet, hogy csak en gondolom igy.

En nem koltoznek, ha nem muszaj. Varnek addig, amig lesz mod arra, hogy egyutt eljek a parommal, csak o, es en. Hany evesek vagytok?

2010. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 20/L ő 25/F
2010. jún. 20. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülő is benne van a dologba akkor felejtsd el!!! Én már megjártam, és nem tudsz önmagad lenni. Így is úgy is beleszólnak. Ha csak ketten költöznétek össze arra viszont azt mondom hogy hajrá! Áldozat nélkül nincs győzelem!!! ÜDV23F - én is költözés előtt állok :D
2010. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én száz, hogy nem! Nem egészséges dolog a szülőkkel élni, nem csak ketten lennétek, belelátnának az életetekbe. Még ha imádnád is az apóst, anyóst, akkor sem biztos, hogy szeretnéd, hogy alkalmazkodni kell hozzájuk. Csak gondolj arra, ha valamiben nem egyezik a véleményetek! Vagy a kedveseddel nem egyezik. Nem kell, hogy veszekedés legyen, elég a vita is. Esetleg tanúi lennének, netán békítenének, vagy úgy tennének, mintha nem vettek volna észre semmit?! Mindegyik kellemetlen. Aztán a legkeményebb az anyagi oldal, ezen nagyon sokan buknak, még azok is, akiknél azelőtt nem volt baj a pénzzel, és amúgy jól kezelték az ilyen dolgokat. Most csak ennyit írnék, mert igaz, én így gondolom, de más életek, más felfogások, lehet, hogy nálatok teljesen jó lenne.

A lényeg, ha megpróbálod, sok boldogságot kívánok!

2010. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!