Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim eltiltanak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim eltiltanak a barátomtól aki nekik nem szimpatikus, de mi pedig nagyon szeretjük egymást. A barátom azt akarja, hogy költözzek oda hozzájuk, de se nekem és se neki nincs jövedelme. Nem tudom mit tegyek és mi lenne a helyes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs jövedelme sem neki és sem nekem.Azt mondta ha nem költözök hozzájuk akkor vége lesz a kapcsolatunknak. Szerintetek mi lenne a helyes?
2010. máj. 20. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmennétek dolgozni. :) Mindent a szerelemért. :)
2010. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL, hány évesek vagytok? Szüleikhez költöznél gondolom.... szerintem beszélj a te szüleiddel. Nem hinném, hogy nagykorú vagy, így nem lenne jó megoldás ha elköltöznél.
2010. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most, ha csak akkor szeret, ha oda költözöl hozzájuk, akkor nem is szeret igazán!
2010. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
h
2010. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.De a szüleim viszont azt akarják hogy itthon legyek és nekik csináljak meg mindent a ház körül.Megakarják szabni hogy kivel legyek együtt és ebből teljesen elegem van.
2010. máj. 20. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Papíron már felnőtt nő vagy, szóval úgy döntessz ahogy neked jól esik, de ez már rosszul indul,hogy ha nem mész oda elhagy, szóval jól gondold meg, mert ha mész és pofára esel a szüleid nem 100% h támaszaid lesznek a közeljövőbe. Ő hány éves, és mióta jártok?
2010. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19 éves és egy éve vagyunk együtt.
2010. máj. 20. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
de ha egy éve együtt vagytok mért csak most tiltanak el tőle?
2010. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!