Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Költözzek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Költözzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel interneten ismerkedtem meg, sok a közös bennünk, jokat beszélgetünk stb, személyesen még nem találkoztunk csak képet láttunk egymásrol.

Valamelyik nap megmondtam hogy ugy érzem hogy szeretem, és hogy ha kell költöznék is.

(Köztünk 190km van.)

Csak hogy ő azt mondta hogy ő neki a személyes kontaktus a fontos mert némely tulajdonság, viselkedés csak személyesen tünik fel a másiknak.

Meg azt is mondta hogy ő nem érez iránta szerelmet. :(


De én ugy érzem hogy ő az igazi, akivel letudnám élni az életem!!!!!!

Költözzek a közelébe hogy jobban megismerjem?

Az a baj hogy mostanába miota megmondam hogy szeretem nem nagyon jelentkezik.

Segitsetek mert megörülök! :(


Kérdés költözzek igy a közelébe vagy hadjam. :(


2010. jún. 1. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak utazz le hozzá párszor, ismerjétek meg jobban egymást. Megértem a reakcióját, én is elkezdenék menekülni, ha egy olyan pasi, akit még sose láttam személyesen egyből ide akarna költözni mellém. Vegyél vissza a tempóból.
2010. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem, nem félre értettél.

Én nem vele akarok összeköltözni egy házba, én csak a közelébe költözni.

Szoval ugy értve hogy ő Pesten lakik én meg az ország másik végén, és Pestre költöznék.

2010. jún. 1. 23:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm hogy elmondtad a véleményedet.
2010. jún. 1. 23:40
 4/8 anonim válasza:
szerintem is megijedt. gyakorlatilag 2 idegen vagytok, de te feladnál érte mindent. ez jogosan ijesztő. elhiszem, hogy szerelmes vagy, de hagyj neki időt, hogy ő is átgondolhassa, hogy mit érez irántad. én a helyedben néhány napig hagynám, hogy megnyugodjon, és átbeszélném vele az egészet, hogy miért szimpatikus nekem annyira, hogy jó lenne személyesen is találkozni, stb. de semmiképp ne legyél nagyon nyomulós, és azt se nagyon feszegesd, hogy szereted. hagyj időt, hogy jobban mégjobban megismerjen, amihez persze kellenek a személyes élmények is. sok sikert!
2010. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nem értettelek félre, nem azt írtam, hogy konkrétan vele költöznél össze.
2010. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is utazgass inkább egy keveset, vagy ha abban a helyzetben vagy, hogy megteheted a költözést, akkor hajrá.

Amúgy semmi értelme, lehet hogy egy nagy pofára esés lesz az egész. Igaza van a csajnak, hogy kell a személyes kontakt is mielött eldöntenétek bármit is.

2010. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először elég lenne utazni pár randi erejéig. Szerintem is meredek dolog a neten keresztül beleszeretni és ilyen radikális döntést alapozni erre. Pszichopaták csinálnak ilyet. Olvastam itt egy történetet, ahol hasonló viselkedéstől halálra rémült a lány.
2010. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem is először csak utazzatok,nem kell egyből költözni
2010. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!