Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belemenjek? Oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Oda költözzek hozzájuk? 20/L

Figyelt kérdés

Egy párral szoktunk hármasban szeretkezni(26/F és 24/L).

Nagyon összejöttem velük, az is előfordul,hogy egyszer csak a fiúval csinálom, és van olyan is ,hogy csak a lánnyal.

Nemrég felajánlották nekem ,hogy odaköltözhetek hozzájuk.

Szerintetek mennyire lehet tartot egy ilyen "hárman párban"?


2011. szept. 23. 11:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Ez most komoly?
2011. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

11:45


Igen

2011. szept. 23. 11:50
 3/36 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy akarod. Ha nagyon szeretnéd, költözz oda. Ezért is kérdezték meg. Gondolom.

Mennyire lenne tartós? Ezt akartad írni? Az általában az emberektől függ mennyire tartósak az ilyen fajta kapcsolatok. Ha majd megunnak esetleg akkor keresnek egy újat. Vagy az is lehet, hogy szétmennek majd összevesznek valamin. De mint írtam, ez az emberektől függ, kinek milyen a kapcsolata.

2011. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
biztos örülnek a szüleid hogy egy ilyen tisztességes nőszemélyt sikerült összehozni...
2011. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

A szülők is biztos olyan tiszták voltak mindig, vagy olyan szentek hogy nem csináltak semmi olyat, amit később talán megbántak. Na ne viccelj már. Amúgy sem mindenki olyan, hogy ilyen dolgokat elmond a szülőnek nem is kell.

Mert én sem kérdezem meg tőlük, hogy ők mit csináltak..

2011. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

12:08


Igen a szüleim büszék rám és szeretnek.

2011. szept. 23. 12:14
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ribanc vagy,és szégyeld magad!

Jó neked,hogy szexuálisan kihasználnak?

Nem érzed ezt megalázónak?

Szerinted ők szeretnek téged?

Keress inkább magadnak egy rendes fiút aki szeret és akivel boldog lehetsz,mert én nem hiszem,hogy téged ez a kapcsolat boldoggá tesz.

20 évesen a qurválkodáson jár az eszed ahelyett,hogy normális emberi kapcsolatokat alakítanál ki,mi lesz veled 20 év múlva?

Megmondom,magányos leszel,és majd bánhatod,hogy nem mentél férjhez és nem alapítottál családot amíg lehetett volna,de akkor már túl késő lesz.

2011. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
majd ha valamikor is lesznek gyerekeid amit kétlek, akkor remélem hogy büszkén fogod elmesélni ezt a ribanc mivoltodat!!!
2011. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem fölötted, nem az én dolgom. De tényleg csak kihasználnak. A kis játékszerük vagy, a változatosság egy dög unalmas kapcsolatban. Szerintem ne költözz oda, tartsd meg a saját határaidat.
2011. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Jaj hagyjátok már! Azt csinál amit akar! Minek kell rögtön erkölcsi csőszöknek idejönni és osztani az észt?

Vagy megbánja vagy nem. És még egyszer leírom akkor. A szülőknek sem kell mindent elmondani és ugyanez fordítva. Én sem kérdezem meg a szülőktől, hogy ők mit csináltak amit talán megbántak vagy nem. Mert ez rájuk tartozik.

Mindenkinek van egy élete, azt csinál vele amit akar.

2011. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!