Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belemenjek? Oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Oda költözzek hozzájuk? 20/L

Figyelt kérdés

Egy párral szoktunk hármasban szeretkezni(26/F és 24/L).

Nagyon összejöttem velük, az is előfordul,hogy egyszer csak a fiúval csinálom, és van olyan is ,hogy csak a lánnyal.

Nemrég felajánlották nekem ,hogy odaköltözhetek hozzájuk.

Szerintetek mennyire lehet tartot egy ilyen "hárman párban"?


2011. szept. 23. 11:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 nővel élek! Ezekből 2 a lányaim! :D
2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
48%

Én elképesztőnek tartom ezt és egy picit aberráltnak is. Az meg pláne, hogy te tényleg hajlandó voltál odaköltözni hozzájuk. Bár a fiú helyében örülnék a dolognak, hogy találtam két ilyen balek lányt, akik nem féltékenyek egymásra és váltogatva húzogathatom őket és úgy, hogy csak az egyikkel járok.

Viszont ezt nem tudom lenyelni, hogy odahívtak magukhoz.

Lehet, hogy ennyire anyagiasak lennének? Tuti, hogy valamiképp ki akarnak téged még jobban használni. De ez nagyon durva.

Én tényleg nem tudom felfogni, hogy hogy a fenébe nem féltékeny rád a másik lány. Az egy dolog, hogy a lányok képesek heteró-ként is egymással aktust létesíteni, de hogy oda engedjen egy másik nőt a saját fészkébe.. Még az araboknál is hatalmas botrányok szoktak ebből lenni a sorrend miatt...

Mindenesetre azt javallom, hogy lény nagyon óvatos és ha az első gyanús jel megjelenik távozz onnan sebesen.

És gondold át azt, hogy ezzel milyen fordulatot fog venni az életed a jövődre nézve.

2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

12:36


Menj és igyál valamit drágám, attól majd megnyugszol egy kicsit. :D

2011. szept. 25. 12:45
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elég provokatív! Szerintem, a kérdező csak szórakozik a válaszokon!
2011. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

12:50


Igen, némelyik válaszon csak szórakozni lehet.

2011. szept. 25. 12:59
 26/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, te nem vagy normális! Anyudék biztos, hogy nem büszkék rád! Csoda, hogy még nem tagadtak ki!
2011. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
53%

RIBANC VAGY!

Napietusnak igaza van,undorítóak az ilyen"emberek".

2011. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
53%
És szágyelheted magad.
2011. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

13:33


Miért?

Mert élvezem az életet?

2011. szept. 25. 15:53
 30/36 anonim ***** válasza:
53%
egy kis lotyó vagy! Nem, inkább nagy lotyó!
2011. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!