Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy másszak ki ebböl a helyzetböl?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm 6 hete vagyunk együtt mindig öszinte vagyok hoizzá és sose hazudok neki de tényleg nem. de ahányszor csak találkozunk sose náluk vagy nálunk hanem mi9ndig elmegyünk valamerre és mindig este 10.000ft alatt ki se jön egy ilyen napom csak ugy sétálgatva nem akar velem lenni csakis akkor ha elviszem valahova és hetente legalább 2x elviszem most készükök feladni a munkámat hogy többet legyek vele mert szerinte sokat vagyok távol és ez nem tesz jót kitünöen keresek de érte feladom és elmegyek 8 órázni valahova minden pénzem rámegy és ha ezzel jövök akkor ö azzal fenyeget hogy megöli magát nagyon bonyolult a helyzet le se tudnám irni. de otthagyni se tudnám mert teljesen beleszerettem még sose voltam ilyen szerelmes.
2010. jún. 20. 18:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
El kell döntened,hogy mi a fontosabb.A farkad vagy az agyad.Ha a farkad,akkor hagyd ott a munkád,költsd el minden pénzed a csajra,aztán lesz,ami lesz.Ha pedig az agyad a fontosabb,akkor használd végre!
2010. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"de otthagyni se tudnám mert teljesen beleszerettem még sose voltam ilyen szerelmes"


"amugy most kell otthagynom amig tehetem"


Most akkor mi van?

2010. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
riherongy a csaj...pénz éhes K URVA!!!!!!!!!!!
2010. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

18.50: nem azt mondta, hogy most akarja otthagyni, csak tisztában van vele, hogy most kéne..


Kérdező: Ha a szerelem kölcsönös lenne, akkor is nagyon meg kéne gondolni a munkahely feladását. Ha jól értelmezem részmunkaidős és mégis jól keresel..Mindenki ilyen melóhelyről álmodik. Otthagyni egy ilyen hülye p*csáért?? Én is voltam szerelmes sokszor, nekem is el szokta venni az eszem, ráadásul én csaj vagyok, nade ennyire.. Ez a nőci a leírtak alapján arra használ téged, hogy ingyen jól érezze magát. Lehet, hogy ez valamiféle kompenzáció a pánikbetegségére, talán szüksége van a pozitív impulzusokra, amit neki sajnos pont a drága helyeken flesselés jelent. Téged viszon ez tönkretesz érzelmileg, idegileg és anyagilag. Szóval egyértelműen rossz ötlet. Nem próbáltál még beszélni vele erről?

Amúgy nekem is volt már olyan pasim, akivel kizárólag sörözni akartam elmenni. Ha mégis felmentünk hozzá, akkor is vettem boltban sört, hogy akkor sörcizzünk a lakásban. Ennek az volt az oka, hogy nem voltam belé szerelmes. Azért maradtam mégis vele, mert egyrészt vártam, hátha beleesek (persze nem), másrészt akkor nemnagyon lett volna kivel sörözni, egyedül meg nem fless. Ez azért volt nekem ilyen fontos, mert különben nagyon szar mélyponton voltam (szintén pszichés dolog), és ez a sörözés-dolog valahogy azt az illúziót keltette bennem, hogy tökjól érzem magam.

Nyilván ez elég undorító viselkedés volt bele szemben 2 hónapon át, de nem volt ennyire tudatos, mint ahogy most látom 3 év távlatából. Sokkal hamarabb véget kellett volna vetni ennek vagy nekem, vagy neki.

Ez azért vonható párhuzamba a te problémáddal, mert én is kihasználtam őt, csak más értelemben. De szerencsére ő nem adott fel miattam semmit.

2010. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
sőt, nem is annyira más értelemben..
2010. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

van egy olyan sanda gyanum hogy szex nemvolt még.

kivagy használva pajtás...

2010. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vissza kellene zsarolni... Elhagylak, ha nincs szex...
2010. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én arra lennék kíváncsi, hogy mit szeretsz ezen a lányon?

Azt hogy zsarol? Vagy azt hogy csak a pénzedet szereti? Mit lehet szeretni egy ilyen lányon? Gondolom szép csaj és a külsejét szereted, de pár év múlva megszokod a külsejét és belső értékei nem igazán vannak úgy veszem észre. Szerintem neked nem ő az igazi, ezért ne fecséreld rá a drága idődet.

2010. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul hangzik. Képes lennél otthagyni a munkahelyedet egy lányért, akit 6 hete ismersz, ráadásul azzal zsarol, hogy öngyilkos lesz? Elmentek otthonról? Vagy mi van? Sokat vagy távol. Na és? Szerinted a későbbiekben miből mennétek egyről a kettőre? Palira vagy véve. Határozottan mond meg neki, hogy vége. Utána meg szakíts meg minden kapcsolatot. Ne vedd fel a telefonod, kapcsold ki, véletlenül se találkozz többet vele, úgy egyáltalán ne is foglalkozz vele soha többet. Ennyi. Csak így tudsz ebből kimászni.
2010. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A zsarolás-részt nem értettem. Mikor lenne öngyilkos?
2010. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!