Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy másszak ki ebböl a helyzetböl?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm 6 hete vagyunk együtt mindig öszinte vagyok hoizzá és sose hazudok neki de tényleg nem. de ahányszor csak találkozunk sose náluk vagy nálunk hanem mi9ndig elmegyünk valamerre és mindig este 10.000ft alatt ki se jön egy ilyen napom csak ugy sétálgatva nem akar velem lenni csakis akkor ha elviszem valahova és hetente legalább 2x elviszem most készükök feladni a munkámat hogy többet legyek vele mert szerinte sokat vagyok távol és ez nem tesz jót kitünöen keresek de érte feladom és elmegyek 8 órázni valahova minden pénzem rámegy és ha ezzel jövök akkor ö azzal fenyeget hogy megöli magát nagyon bonyolult a helyzet le se tudnám irni. de otthagyni se tudnám mert teljesen beleszerettem még sose voltam ilyen szerelmes.
2010. jún. 20. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
"A pénzéért szeretem, de nem a bankkártyáját szopom."
2010. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
HHehehehe, ezért kell eljátszani azt, hogy "ijjnyeb*zzeg, otthonhagytam a tárcámat"...
2010. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
XD az elsö kettőnek de kérlek vegyétek már komolyan a problémámat
2010. jún. 20. 18:22
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod otthagyni akkor miről bezsélünk??? Ígyis-úgyis leszívja a pénzed. Sztem nem normális amit a barátnőd csinál, de ha te nem tudod otthagyni....

19L

2010. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
most lépj ki a kapcsolatból amíg, van hol laknod! kétlábbal rugnám az ilyen lányokat!
2010. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan mondtam.. Teszteltem így egy lányt... Direkt nem vittem a pénztárcám, és jól elvoltunk... Volt egy másik, az meg lelúzerezett, én meg modntam, hogy ez a lúzer most kihozta belőled azt, ami vagy: pénzéhes ribanc, aztán elhúztam a kocsimmal, és ott maradt a városban (megjegyzem, falusi volt, szóval buszozhatott kb. 50 km-t)...
2010. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

18:23 vagyok

Gondolom felnőtt értelmes ember vagy. Csak gondolkozz el picit a dolgokon. Sok sikert! Jó munkát nem találsz minden bokorban!

2010. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is így van, ha szeretsz vkit pénz és drága programok nélkül is jól érzed magad vele.szerintem ne add fel a jó állásod és biztos életviteled egy olyan lány miatt, aki csak követelőzik, de nem hoz semmilyen áldozatot érted.
2010. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
egy gond van még ezzel pánikbeteg és bizonyos helyzetekben nagyon rosszul lesz amugy most kell otthagynom amig tehetem de a multkor azt mondta hogy öt nem lehet olyan könnyen lerázni.
2010. jún. 20. 18:28
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Pff... Nehogy feladd a munkádat. Miatta... Nekem ebből teljesen az jött le, hogy csak a pénzed miatt van együtt veled. Ahogy írtad, egymáshoz sose mentek, és a sétálgatás sem elég, csak ha elviszed valahova...

Gondolkozz el ezen. Ez nem normális dolog. És mi az, hogy megöli magát... hát persze.. Ha feladnád a munkád nem vihetnéd ilyen drága helyekre naná, hogy megölné magát (amihez elég nagy bátorság kell, szóval ez ne izgasson).

Tényleg gondolkozz el rajta, hogy megéri-e... Szereted? :\ Hát nem tudom... Ő is szeret, de az biztos, hogy a pénztárcádat jobban. És igaza van az első kettőnek is valamilyen szempontból. Egyszer felejtsd otthon a pénztárcád. Kíváncsi lennék, hogy reagálna rá... Tuti kiakadna. -.-

2010. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!