Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Rettenetesen vágyom egy párkapcsolatra, de most nincs erre "időm", mivel nyakamon az érettségi és az egyetemi felvételi... Néha meg szoktam nézni, hogy amit álmodok mit jelent, és általában az jön ki, hog elfojtok magamban valami érzést.. Mit tehetek ez ellen a vágy ellen? Szerintetek egy egyéjszakás dolog segitene?
2010. jún. 20. 11:46
 1/6 anonim válasza:
nem, vegyél inkább egy vibrátort
2010. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Figyelj! az egyéjszakás dolgot kiprobálhatod! de nem szeretem senkinél amikor azt mondja h tanulás ez+az.. nincs idöm... egy kis idö mindig wan... keress egy olyan lányt akinek hasonló az érdekldési köre mint neked és tudtok együtt tanuli... akár.. ás máris többet wagytok együtt.. a szabadidötöket meg mással... lazitással töltitek ... csak probáld meg..de ha ugy érzed nem megy.. akkor nincs mit tenni... gondolom érted... 16/L
2010. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*wagy fiut... ezt kihagytam:)
2010. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tanulás miatt most csúnyán elfojtod ezeket, de ez már csak néhány hétig tart, nem? Ha valaki éveken át elfojtja, azzal van a baj, nade pár hét.. Aztán jön a nyár és f@szizhatsz ezerrel.

Ha te addig se akarod elfojtani, akkor persze segít az egyéjszakás kaland, miért ne segítene. Csak használjatok kotont. És csak akkor tedd ha tényleg akarod.

2010. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem segítene az 1 éjszakás.
2010. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hosszú távon tuti nem, de egy pár napra biztos lenyugtat(ja), aztán jöhet a következő:D
2010. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!