Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne essen ennyire rosszul vagy tehetek ez ellen bármit is?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek kiábrándulni a páromból. 2 hónapja jötünk össze megint, de már nem érzem azt az erős tüzet, amit annak idején. Nem lehet hogy a babám elvesztése miatt van ez?
2010. dec. 16. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha azért vesztetted el a babát, mert a pasi nem akarta, akkor amiatt van.

Hogy érted, hogy kiábrándulsz belőle?

Nem szereted, nem jó vele?

2010. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A baba nem az övé volt, de így is nagyon megvisel az egész. gyan megváltozott, amig nem voltunk együtt, de én már nem tudok benne megbízni, mert vad idegen nők kényképét tartogatja mind a munkahelyi mind az otthoni gépén és még ki tudja miket csinál a hátam mögött. Azt mondja szeret, de nem tudok neki hinni. Ha képes volt olyat kérni, hogy "öljem meg" a saját gyerekemet, akkor vajon milyen jövőm lenne mellette? Semmilyen!
2010. dec. 16. 14:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajálom, hogy ezt történt és azt is, hogy igazad van....

Jobb ha elfelejted ezt a görényt.

2010. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A baba, ha nem tőle van, akkor mikor sexeltél mással?? Már a pároddal voltál??
2010. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes...


Az írtad 2 hónapja jöttetek össze megint....


Szóval, vele együtt voltál valamikor huzamosabb ideig de szakítottatok, majd összejöttél mással akitől lett a baba??? - és ezt követve akitöl a baba lett vele vége lett és összejöttél az exel megint? Vagy a baba még jóval ezek előtt kezdett el élősködni benned?

2010. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy élősködni??? :(

Ne haragudj, de neked volt kár élősködni édesanyádban. :(


A kérdésre válaszolva, igen, szerintem a baba elvesztése miatt érzel így. Még ha nem akartad is őt, meg kell gyászolni, meg kell békélni a helyzettel, így nem lehet egyből megint szerelmesnek lenni (pláne nem abba, aki ezt okozhatta).

2010. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

15:14-es!


csupán kérdeztem és nem tőled!


Talán a kérdezőt oktathatnád ki hogy kever itt össze vissza a pasikkal és a végén még azt sem fogja tzudni kitől van a gyerek....

2010. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De hogy lehet úgy kérdezni, hogy egyből szúrsz is?? Nem valami szép dolog így megvetni más halott gyerekét!

Ha szakítottak, és utána sikerült be a baba mással, az nem szerencsés dolog, de megint visszamenni az exhez meg még nagyobb hiba volt. Persze, ez csak az én véleményem.

2010. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mindegy hagyjuk....


De azért kíváncsi lennék kedves kérdező! Hogy miként is alakultak így a dolgok ha nem zavaró a kérdés!?


Azaz mikor melyik pasival voltál és kitől is lett a gyerek és kb melyik fázisban? - csak így kicsit talán érthetőbb lenne

2010. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó igazad van. Nem kellett volna hozzá visszamenni.

Kérdezőnek:

Te sem akartad valójában a babát, ha hallgattál az exedre.

De tényleg kiváncsi vagyok most már, hogy hogyan is történt. És nem bántani akarlak.

2010. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!