Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Erről én tehetek? :S

Figyelt kérdés
Na szóval... az van,hogy több mint 8 hónapja vagyok együtt a barátommal.Ő az Életem.Ő is sportol ,meg én is.Ő focizik, én meg atlétikázom.De nem értek valamit.. Az én sportkörömben, egy szót sem szólnak,hogy van barátom,de nála a csapata edzésen is szivatják.Járok ki meccsére,és akkor odajön hozzám, pl. nemrég volt teremtornájuk,akkor is odaült,és csak melegítéskor ment el mellőlem(de hisz ez természetes)és akkor is ott szívódtak...Én ezt nem igazán veszem humorosnak. Valamit én csinálok rosszul?Vagy mi a baj?Segítsetek!
2010. jan. 23. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a te problémád, és semmit sem tehetsz ellene. Ezt a barátod vagy megoldja, vagy elviseli, ha zavarja egyáltalán. Nem minden komoly, ami annak látszik.

Szóval nem kell izgulnod.

2010. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs. A férfiak csoportosan igy viselkednek. Nem is kell odafigyelni az ilyenekre. Engem is sokat szivattak, mert miután összejöttem a barátnőmmel, már nem jártam ki gyakran szórakozni a haverjaimmal. De egy idő után abbahagyták.


22/F

2010. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Aranyosak vagytok :)

Hát remélem hamar abbahaggyák, mert nem igazán fogom tűrni :(

2010. jan. 23. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Viszont, ha reagálsz rá, akkor annak mindketten szenvedő alanyai lesztek, az garantált. Ha foglalkozol velük, akkor tutira nem fogják abbahagyni.
2010. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak arról van szó, hogy szórakoznak. Szerintem te reagálod le túl komolyan. A fiúk ilyenek, szerintem ez nem gáz.
2010. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, csak ez engem zavar :/ Szerintem nem reagálom le túl komolyan ...
2010. márc. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!