Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne essen ennyire rosszul vagy tehetek ez ellen bármit is?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek kiábrándulni a páromból. 2 hónapja jötünk össze megint, de már nem érzem azt az erős tüzet, amit annak idején. Nem lehet hogy a babám elvesztése miatt van ez?
2010. dec. 16. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A pasid abban mindenképpen hibás, hogy a gyereket megöletette. Egy szemét! Én megértem, hogy nem akarja felnevelni, de akkor minek jön veled össze megint, ha tudja, hogy ilyen nő vagy... Persze ha nem vagy cafka, akkor bocsánat és nem értem, hogy mit akarsz az ilyen pasitól.

Buta vagy? Vagy pedig te sem akartad a gyereket, ez a gyilkos fontosabb volt...?

Bocsánat, hogy ilyen dolgokat írok, tudom, hogy fáj...

De te tetted fel a kérdést és jobb tisztázni. Mese nélkül.

2010. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most már fölöslegesen rágódsz ezen...

Inkább nem okozok neked lelkiismeretfurdalást...

Szóval azt mondom, hogy próbálj meg tovább lépni és nem elkövetni többször ezt a hibát. Azzal a pasival meg ne jöjj össze.

2010. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kezd új életet!
2010. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te abban vagy hibás, olyan dolgot tettél, amit nem akartál vagy pedig abban, hogy másokat hibáztatsz a te bűnöd miatt.
2010. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most kaptam tőletek hideget is és meleget is egyaránt. Én viszont soha nem mondanék olyat a gyerekemre, hogy nem akartam, sőt nagyon is akartam és én voltam a legboldogabb, mert ő volt nekem. De sajnos a családom azt várta el tőlem, hogy tegyem meg ezt a szörnyű lépést, arra nem is gondolva, hogy ez nekem hogyan fog esni. Már nem tudom egyik embert sem szeretni, és ami engem illet, egy életre megtanultam a leckét.
2010. dec. 19. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!