Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feladtam az új diák igénylését...

Feladtam az új diák igénylését de közben meglett a régi. Mit tehetek ilyenkor hogy legkevésbé járjak rosszul?

Figyelt kérdés

Elvesztetem a diákigazolványomat. Csak úgy tudtam igényelni ha előbb befizzettem a csekket a postán. De aznap felhívott a haverom hogy mégis csak nála van:S.

Emiatt már buktam 3000 Ft-ot diákigénylés +ideiglenes+megbüntettek a villamoson mert nem volt diákom a bérlethez:S

Gondolom az ideiglenes ára az bukta meg ugye a büntetés is, de diákigényléshez szükséges 1600 FTot visszatudom szerezni? (azt monták 2-3 hét mire elkezdenek vele foglalkozni ugyhogy lehet megoldható)

Viszont ha nem akkor lehet inkább elkéne adni a matricát.:)


2011. ápr. 13. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kapásból az jutott eszembe, hogy add el a matricát, bár ezzel lehet, hogy nem leszek népszerű:)
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan egyszerű eladni a matricát. Van olyan iskola, ahol nem ragasztják rá helyben? Mert leszedni már elég nehéz... Na meg ott van rajta az intézmény nevének rövidítése is, és egy kötözködőbb fajta ellenőrök azt is kiszúrhatja, és akkor kapásból a rendőrséget hívja okirathamisításért...
2011. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!