Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok , barátom 17 éves. Lassan 3 hónapja vagyunk együtt persze ez nem túl sok idő. Én hűséges tipus vagyok , elöző kapcsolatom egy és fél év volt.

Az elején minden jól ment de a barátom mostanában meg változott! Beszéltem is vele,hogy elhanyagol és azt mondta oda figyel rám. Úgy is volt egyik este ott aludtam nála mikor nekiálltunk veszekedni , de tök hülyeségen. Azon ,hogy én néha hülyeségeket meg tudok kérdezni és ez őt idegesití. Aztán megbeszéltük és azt mondta szerinte ez azért van mert ,hogy péntek-szombat megállás nélkül együtt vagyunk.(nemmndig) De hát hétköznap nem is találkozunk csak hétvégén és ha hétvégén együtt vagyunk csak este vagyunk kettesbe mert egésznap az ő barátaival lógunk amivel gond nincs mert imádom a társaságot , csak néha leszar! De mint mondtam ezt már megbeszéltük. Hozzá tette ehezz a kijelentéséhez ,hogy szeret velem lenni.

De néha nem érzem ,hogy szeretne. A barátai nagyon fontossak neki és néha még engem is elhanyagol miattuk.

Ha megyek hozzá még csak a buszmegállóba sem képes kijönni elém..!!Szeret kicsúfolni ami nekem rosszul esik. És valahogy mostanában úgy érzem ezekért én vagyok a híbás.

Nem tudom nekem , vagy neki kéne változni.

Én képess lennék érte bármire. De nem értem mostanában mi a gond. Tanácsot kérnék ti ,hogy látjátok ezt az egészet.


2011. máj. 16. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött. Aztán szakított velem a barátnőm...
2011. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát jó korán kezdted kisasszony.

Nekem az a véleményem, hogy a barátod nem szeret.

2011. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázni kéne nektek ezek a dolgokat, hogy miért csinálja azt amit csinál miért csúfol stb...ha tényleg szeret akkor változtatni fog.
2011. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem vagy neki túl fontos. Sztem hagyd, és éld az életed, de nélküle, nem szeret, nem tisztel, minek maradnál vele? Én 6 évig voltam egy olyannal együtt aki sosem jött ki a buszmegállóba elém, és bármit megtettem érte, végül mégis elhagytam, mert besokaltam, de te ne várj 6 évet. Én 13 éves koromba jöttem össze vele, de ha tehetném mégegyszer biztos nem kezdenék ilyen fiatalon komoly kapcsolatba. Amúgy neki kéne változni, az hogy hétvégén együtt vagytok egyáltalán nem sok, jelenlegi párommal 1,5 éve vagyunk együtt és a 7 napból 5-öt együtt is alszunk, és minden nap látjuk egymást.. mondjuk én már 23 vagyok és nekünk nem lényeg a bulizás és semmi más, csak az hogy együtt legyünk.
2011. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még sok tapasztalatra van szükséged, szerintem keress mást, mert a mostani jobb nem lesz,és ne dobd oda magad olyan könnyen a pasiknak, mert ez a vége amit leírtál: nem fognak megbecsülni!
2011. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül: ebben a korban (és még jó sokáig!) az ember a barátait kell, hogy előtérbe helyezze (te is!!!). A kapcsolatok ugyanis jönnek-mennek ebben az életkorban, ha az aktuális csaj/pasi miatt hanyagolod a barátaidat, akkor szakítás után egyedül maradsz. Se pasi, se nő, se barátok. Na az nagyon kemény!!


Nem kell "bármire" képesnek lenned. Ezt senki nem kéri tőled, a pasid sem. (Te örülnél neki, ha olyasmit zúdítanának rád, amit a hátad közepére sem kívánsz?) Csak annyit adj neki, amennyit kér, és legfőképpen ne lógj a nyakán. Ha a barátaival akar lenni, csinálj magadnak más programot a barátnőiddel, vagy foglald el magad valami értelmessel. Minél kevesebbet vagytok együtt, annál inkább fog rád vágyni és fog rád figyelni, amikor végre együtt lehet veled.

2011. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szeret , érzem rajta..!!!!!
2011. máj. 16. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Akkor szenvedj még évekig. Aki hülye ...
2011. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!