Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Minden héten más sztárba vagyok szerelmes!

SP, Robert Pattinson, Zac Efron stb..

Igazi pasim még soha nem volt és félek, hogy egy igazi kapcsolatot, majd elront egy plátói szerelem! Mit tegyek?

15/L


2011. ápr. 22. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit majd felnősz
2011. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már 15 éves vagyok ennyi idősen már csomó pasimnak kellett volna lennie és még egy sem volt, mert mindig csak sztárokba vagyok szerelmes! Pszichológushoz kéne mennem vagy csak simán későn érő vagyok? :(
2011. ápr. 22. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Már 15 éves vagy???? Még CSAK 15 éves vagy, aranyom!!! És miért is kellett volna egy csomó pasidnak lennie 15 éves létedre? Hogy egy ócska nő legyen belőled, mire felnősz? Ehhez csak gratulálni tudok!

Amúgy igen, éretlen vagy még, ezért vagy "szerelmes" sztárokba! Aminek nem mellesleg semmi köze a szerelemhez!!!

2011. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy csomó pasimnak kellett volna lennie, mert az összes lány osztálytársamnak volt csomó pasija és már senki nem szüz.. de én még nemis csókolóztam =(
2011. ápr. 22. 17:24
 5/8 asdface ***** válasza:

ez az jelenti hogy te különleges vagy más a gondolkodás módod és te sokkal boldogabb leszel azoknál a lányoknál amikor megtalálod az igazit

23/f

2011. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól, hogy a környezetedben mindenki ribanc, neked nem kell annak lenned. hogy már senki nem szűz, az az ő szégyenteljes bajuk. Örülj neki, hogy te az vagy, és nem kell aggódni, majd eljön az az idő is, hogy te is odaadhatod magadat valakinek szerelemből. De addig is maradj meg ezeknél a kreált ideáloknál.


A másik: ha azt írtuk volna, hogy "nem, ez nem normális, azonnal legyél szerelmes valakibe" akkor mit csinálsz? Kimész az utcára, rámutatsz valakire, és megállapítod, hogy "márpedig mától én beléd vagyok szerelmes" vagy mi?

No para, majd az leszel, egyszer. HA 20 évesen, akkor, ha jövő héten, akkor.

2011. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én 16 évesen csókolóztam először, és majdnem 19 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet. Nem maradtam le semmiről, és örülök hogy így történt! Ne aggódj, és ne akarj a szánalmas "többiekre" hasonlítani.

2011. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évesen egy csomó pasinak? Én azokat RKS-nek nevezem! (Retkes k*rva s*egg)
2011. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!