Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Kedves, humoros, laza, közvetlen, nyílt, megértő srác vagyok. Sportos, jó kiállású, magas(185cm). Jó a dumám és a humorom, valamint nagyonnagyon tudok szeretni. Mi lehet a baj? Miért nem tudják a lányok viszonozni a szeretetemet?--- Értelmes választ várok ---
2010. jún. 20. 10:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
myvip randi;) én a helyedben ilyen randi keresőkkel próbálkoznék meg, ahogy elmondtad milyen a felépítésed sztem a csajoknak is bejönnél. akik meg randiznak lányok azok nem megdu*atni akarják magukat egy alfahímmel, azok a csajok a discokban vannak.
2010. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az a bajod szerintem, hogy ráparáztál. Még csak 17 vagy, nem törvényszerű hogy addigra mindenkinek összejönn.. neked véletlenül még nem alakult úgy, ennyi. De ha ezen görcsölsz, az viszont rossz irányba hat... És nyugi, nem kell feltétlenül parasztnak lenni, csak légy önmagad. Nem minden csaj gerjed a flegmákra, sokan nyugalomra, boldogságra vágynak és elegük van az alfahímeknek való megfelelni akarásból.
2010. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
énis boldog akarok lenni.. :(
2010. jún. 22. 01:42
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

A sok idiótának üzenném,hogy akik azt mondják a nőknek bunkó pasi kell az egy idióta!Ti vagytok szerencsétlenek és nem tudtok megtartani egy nőt sem.:) egyébként meg egy nő nem azért megy másik pasihoz,mert az nem akkora bunkó mint az aktuális pasija,szerencsételenek....érdekes mindenki szidja a nőket,de azért megfordultok utánunk az utcán ja és ha oda kerül a sor azért belógatjátok a lécet,ennyit rólatok alfahímek,csak a f@szfejek állítják,hogy bunkónak kell lenni,bár az üresfejű cicababáknak lehet a bunkóság jön be,de én visszkézből pofán vágnám aki paraszt lenne velem,szóval az összes itt kommentelő egy idióta és köpje szembe magát mindenki akinek van bnője és itt nyilatkozott,mert akik így nyilatkoznak azok a legnagyobb papucsok otthon.

Úgyhogy srác ne legyél bunkó és ilyen ratyi mint az itt kommentelők,ne higyj nekik.

L

2010. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

egy szánalmas p*csa vagy utolsó!

irigykedsz mert tudom a titkot

2010. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

az alfa hím számomra nem azt jelenti hogy bunkó :)

én pl egy szórakozó helyen ismertem meg a páromat( nem szoktam iylen helyeken ismerkedni!!!) egy baráti társasággal voltam bulizni és akkor megjelent a párom minden csaj ismerte a társaságból én nem és mindenki elolvadt tőle és hogy miért mert magabiztos volt (most is az) volt kisugárzás! nem rágódott azon hogy van barátnője vagy nincs! Hidd el ez komoly több olyan srác ismerősöm van aki nagyon rágörcsöl hogy szeretne barátnőt ezt a csajok megérzik!! Nekem is azért tetszett meg a párom mert magabiztos volt kitünt a többiek közül és mivel én is egy magabiztos csaj vagyok hát az enyém lett :D

Ne görcsölj rajta fogd fel úgy hogy ha eljön az ideje lesz ne várd ne keresd és megtalál! ( hidd el nekem is így volt én sem úgy mentem bulizni hogy most bepasizok sőt elegem volt a férfiakból de hát a párom egyszerűen elragadott a kisugárzásával és nem tudtam neki ellenállni :) vicces hogy ő sem azért ment discoba hogy csajozzon hanem hogy bulizzon :)

2010. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A legtöbb itt kommentelő "alfahímhűdeokosgyerek" szerintem nem igazán töltötte be a 15. életévét.

Örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen. Egy kapcsolat mindig akkor jön, amikor nem várnád. Egy fontos, sose legyél papucs, igenis mindig állj ki az igazadért. Első barátom iszonyat papucs volt, anno 15 évesen úgy ugráltattam a 24 éves férfiembert, hogy apámék is kiröhögték.Hamar repült is. (Na ilyen sose legyél). A mostani párom (immáron én 20 ő 25) kiáll az igazáért,(mégha néha vita is van belőle) igazi férfi, évek óta együtt vagyunk.

Nah mindegy kicsit elkalandoztam. A lényeg, örülj neki, hogy a normális vagy, nem a tapló "kőkólajóasegged" féle tapló. Én örülök, hogy a 17 év körüli srácokban még van ilyen, mert akiket a buszon látok néha hát...

2010. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát azért amiért az enyémet meg a fiúk nem, pontosabban egy különösképpen nem, pedig szép, okos, magas, karcsú, kedves, megértő, alkalmazkodó lány vagyok, az egoimus teljes mellőzése nélkül.Na bummmm...ez van....

Válts stílust, légy bunkó, mert alányok azt szeretik, én meg leszek egy plázacica ribanc külsővel, akkor majd talán eszébe jut valakinek egy kicsit is udvarolni nekem.

2010. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

hat nem tudom ki hogy van vele de egyaltalan nem jo ha egy fiu bunko az en belatasaim szerint en sokaig az voltam azthittem nagy meno vagyok hogy bunko vok stb,,de belul mindig is 1 erzekeny srac voltam es hogy ezt felvalaltam meg jobban is talalok (azaz talalnek) magamnak csajt mint eddig,,,4 eve mikor elkezdtem kezilabdazni akkor kezdtem el bunko lenni meg arra torekedtem hogy minnel vaganyabb legyek,,,mert hogy kezizek bunko is vok stb jobban jonnek majd a csajok,,hat nem,,,most is kezizek de letettem a bunkosagott meg nem midnig arra torekszem h vagany legyek es tessek meg is van az eredmenye =) 2 eve van baratnom.szoval lehet jo is ha az ember kicsit erzekenyebb! :)

15/F

2010. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

az alfa hím nem egyenlő a bunkósággal! ne legyél bunkó mert azokra csak a ribanc.ok buknak! légy magabiztos! ne siránkozz hogy nincs barátnőd hanem csak fel a fejjel és hidd el egy magabiztos srácért sokkal jobban oda vannak a csajok!


20/L

2010. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!