Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Kedves, humoros, laza, közvetlen, nyílt, megértő srác vagyok. Sportos, jó kiállású, magas(185cm). Jó a dumám és a humorom, valamint nagyonnagyon tudok szeretni. Mi lehet a baj? Miért nem tudják a lányok viszonozni a szeretetemet?--- Értelmes választ várok ---
2010. jún. 20. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Korodat is add meg és válaszolok.
2010. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
"Jó a dumám és a humorom" --- ezt mondták már mások is? Mert általában aki ezt állítja magáról halál idegesítő tud lenni.
2010. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetséges hiba:

1, kisugárzás hiánya

2, nem megfelelő mennyiségű magabiztosság

3, érzelmek túlzott kimutatása


de egy képet azért megnéznék rólad...

22F

2010. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha mindemellé csúnya a fejed akkor nincs miről beszélni, mert azért van.
2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Korod az fontos lenne. Ilyen tulajdonságokkal kicsit idősebb, érettebb nőknek -akik hosszú kapcsolatot akarnak- fogsz majd imponálni, mert a 17-18 éves csajszik a tapló, vagány csávókra buknak, nem a rendes tagokra.
2010. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és igen.. mások is mondják
2010. jún. 20. 11:58
 7/21 A kérdező kommentje:

a 22 éves srácnak mondanám, hogy szerintem jobb az ha egy kicsit érzelmes az ember, minthogy fapofával beszéljen...

amugymeg nemtudom mitől jobb a tapló ember.. ja és nem vagyok csúnya.. nincs semmi baj az arc felépítésemmel..annyi h talán egy kicsit duci arcom van..ennyi

2010. jún. 20. 12:02
 8/21 anonim ***** válasza:

hát én el nem tudom képzelni mi a baj... :$


14/L

2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

mert a lányok az alfahímeket szeretik.

ha azt akarok hogy ne csak barátként tekintsenek rád, muszáj lesz kicsit "bunkóbbnak" lenned.

de te tudod, hogy akarsz-e barátnőt vagy sem...


22/F

2010. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

mitől jobb egy bunkóbb ember mint egy normális?

az alfahímség a legnagyobb gyökérség.. én nem a pénzemre vagy a vasalt hajamra akarok menősködni.. én egy normális ember vagyok aki csak azt szeretné, ha viszontszeretnék..

2010. jún. 20. 22:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!