Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Más is van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Capslock kérdése:

Mitől lehet ez? Más is van így?

Figyelt kérdés
Ő 26F,én 23L vagyok. Szeretjük egymást. Ezzel semmi gond. De miért félek napról napra jobban attól,hogy elveszítem őt? Semmi okát nem érzem a félelmemnek. Nem csal meg,nem maradozik ki. Minden nap mondja és ki is mutatja,hogy szeret. Én mégis nagyon félek. Szinte megbetegít ez az érzés. Előfordul,hogy az egész napom azzal telik,hogy ezen gondolkozok. Olyankor beszélgetni sincs kedvem,csak nézek magam elé. Félek,hogy pont emiatt a viselkedés miatt romlik meg a kapcsolatunk. Nem tudom hogy változtathatnék rajta!? Más is van így?
2010. jún. 19. 18:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de már elveszítettem. Nem szeret. Mindenki,az összes ismerősünk csodálkozik,hogy mi ütött belé? senki nem érti ezt.
2010. jún. 23. 14:24
 12/18 anonim ***** válasza:

lehet hogy ez csak egy átmeneti dolog a részéről.


én pont 1 éve szakítottam emiatt a barátommal. mert én vtam az, aki úgy érezte h nem szeretem. ölelgettem,. puszilgattam, és án is minden nap sírtam, mert magam sem hittem el, hogy már nem szeretem.

1hóna alatt leadtam 10kilót, sírtam egész nap..ő pedig küldte a szeretlek sms-eit, és h nem tud nélkülem élni..

én itthon gubbasztottam egész nap a szobámban, holott én dobtam ki.

de gyötört a lelkiismeret, h egykor még szerettem, aztán hirtelen megváltozik minden...

1hónap után láttam, h még fáj neki...de kezd velem úgy viselkedni, mintha már felejteni kezdene..mégjobban bepánikoltam..a telefont mikor hívtam nem vette fel.. ideges lettem


majd megláttam őt egy másik lánnyal sétálni...azt hittem ott ájulok el.. elfogott a féltékenység..a fájdalom, h én meg kidobtam őt, hoott sokkal többet szenvedek, minmt a barátom..és én vagyok az, aki nem képes felkelni a padlóról..


aztán kellett 3-4hét, még tesztelgetett, h tényleg újra akarom-e kezdeni...és ahogy harcoltam érte, ahogy szerettem volna újrakezdeni előjöttek az érzéseim, és azóta folyamatosan együtt vagyunk, és szeretjük egymást:)


úgy érzem fordult a kocka, és én vagyok a ragaszkodóbb.

sokszor vannak féltékenységi rohamaim, amiatt, h megcsal esetleg vagy hazudik majd nekem... de ettől függetlenül imádom!



szóval van remény nyugi...


18l

2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

14:27-es vok

csak annyi az egész h hagyj neki teret,k hagy gondolkozzon.. ne zavard őt össze még jobban...

velünk az volt a baj, h nem hagyott nekem teret, h mégjobban összezavart, h hívogatott stb.

2010. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most úgy érzed nem tudsz nélküle élni....most...

de mivel egy életed van, ezért túl kellene jutnod ezen valahogy...és 23 évesen még tényleg fiatal vagy, hogy meg akarjál halni!


különbenis: Te sokkal több áldozatot hoztál a kapcsolatodért, elköltöztél otthonról, feladtad az állásod...és a vége, hogy ez a fiú nem érdemelte ezt meg..

Van, hogy hibázunk és nem a megfelelő fiúra fordítjuk az időnket..

Ilyen legalább egyszer mindenkinek az életében megesik, én is voltam így....

Hagyd menni a maga útján, ne okozz magadnak rosszat azzal, hogy ragaszkodsz hozzá, én nem ismerem ezt a srácot, de ha együtt is maradnátok, milyen érzés azt tudni, hogy nem szeret már?????

nem tudnék így együtt maradni valakivel, ha nem szeret,vagy csak barátként...hosszútávon sokkal több fájdalom érne téged!

Költözz vissza a szüleidhez(márcsak büszkeségből is, ne lakjál nála)

Ha szeret , csak össze van zavarodva, amit kétlek,hiszen egy 26 éves srácnak már tudnia kéne mit akar, úgyis meg fog keresni..és akkor majd rajtad áll, hogy visszamész-e.

De szerintem, aki egyszer ezt mondja, hogy csak barátként szeret, azzal már nincsenközös jovőd..és ne marcangold magad hogy mi miatt lehetett ez,nem vezet sehova...

26 L

2010. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Halott kapcsolat, és költözz vissza a szüleidhez, mert a távolság segíteni fog, mégha elsőre nem is hiszed..

és akkor ha majd érzni a hiányod, jelentkezik..add meg neki ezt a lehetőséget


23/l

2010. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szüleim nagyon nehéz anyagi helyzetben vannak. amikor ott voltam,még volt állásom. most menjek úgy vissza,hogy nincs? nem várhatom el,hogy eltartsanak. de a páromtól sem. mert ő már nem a párom. itt maradni vele egy házban sem a legjobb megoldás. szóval nem tudom mit tegyek. szerintem várok pár napot és rákérdezek,hogy mit szeretne. csak az a baj,hogy még ő sem tudja.az se jó neki,ha megyek,az se ha maradok.
2010. jún. 23. 14:44
 17/18 anonim ***** válasza:
:( Azóta van valami fejlemény?
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Van...hétfőn költözök vissza szüleimhez. Nagyon fáj :(

Azt mondja találkozunk majd,telefonálunk is minden nap. Tegnap mondta,hogy tudja azt,h rájön majd mekkora hülye volt :( De addig sincs velem :(

És ha újra együtt leszünk,nem költözünk majd hamar össze. Ha egyáltalán feléled nála a régi érzelem :( A Pokolban érzem magam...

2010. jún. 25. 12:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!