Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Más is van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Capslock kérdése:

Mitől lehet ez? Más is van így?

Figyelt kérdés
Ő 26F,én 23L vagyok. Szeretjük egymást. Ezzel semmi gond. De miért félek napról napra jobban attól,hogy elveszítem őt? Semmi okát nem érzem a félelmemnek. Nem csal meg,nem maradozik ki. Minden nap mondja és ki is mutatja,hogy szeret. Én mégis nagyon félek. Szinte megbetegít ez az érzés. Előfordul,hogy az egész napom azzal telik,hogy ezen gondolkozok. Olyankor beszélgetni sincs kedvem,csak nézek magam elé. Félek,hogy pont emiatt a viselkedés miatt romlik meg a kapcsolatunk. Nem tudom hogy változtathatnék rajta!? Más is van így?
2010. jún. 19. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez hosszú távon nem jó.


Viszont ez nálad nem más csak szerelem, és egy borzalmasan nagy ragaszkodás, elképzelni sem tudod nélküle az életedet, ő a legfontosabb számodra az életben, ezek szerint ő az aki megnyugtat akivel jól érzed magad aki mellett felszabadult vagy.


De ha nem ad okod gyanakvásra és féltékenységre akkor nincs okod félni.. 26/f

2010. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre hogy bármi gond lenne a kapcsolatunkkal. Feladtam érte a munkámat,hogy hozzá költözhessek az ország másik felébe. A családomat alig látom. Erre bevallotta,hogy az utóbbi pár napban/héten csak barátkénet tud rám nézni. 3 napja nem ettem,csak cigi,kávé,sírás. Nagyon szeretem őt és nem tudom elhinni,hogy ő már nem szeret. Most nem tudok hova menni (szüleimhez nem akarok,mert a közelében szeretnék maradni),nincs munkám sem még itt. Azt mondta nem szakítja meg a kapcslatot,csak szünetet akar. MOst mit tegyek? meg akarok halni. nélküle már semmit nem ér az életem. mindennél jobban szeretem őt.
2010. jún. 23. 13:59
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy egy kicsit sem szeret már. de végleg nem akar elveszíteni. ő is bízik benne,hogy egyszer újra a régiek lehetünk. mit tegyek most?
2010. jún. 23. 14:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy házban élünk és egyenlőre amíg nincs munkám,nem tudok elköltözni. ha szüleimhez visszamennék nagyon messze lennénk egymástól és esély se lenne rá hogy újra összejöjjünk. bár azt mondta,hogy a bárhol lennék,ő megkeresne...Ölelget,puszilgat,együtt sír velem. Cicámnak hív. nem tudom elhinni,hogy nem szeret. nem tudok belenyugodni. neki is nagyon fáj ez az egész. de akkor miért van ez? azt mondja ha tudná mi a baj,rögtön változtana.
2010. jún. 23. 14:03
 5/18 A kérdező kommentje:
Állítólag nem azért van ez így,amiért kiírtam a kérdést. nem a félelmeim miatt. szerinte így vagyok tökéletes,ahogy vagyok. ő rontott el valamit,ezt állítja.
2010. jún. 23. 14:05
 6/18 anonim ***** válasza:
sajnálom ,és fel a fejjel ! ha szeretnédszivesen levelezek veled! szerintem kikéne lépned ebből ,pláne ha megmondta h nem szeret .
2010. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De miért érzem úgy,hogy még szeret? Érzem...csak össze van zavarodva. Rontana a helyzeten,ha megkérném,hogy próbáljunk meg a régiek lenni? Csináljunk olyan dolgokat,amik elmaradoztak és régen nagyon szerettük? Hátha belém tudna szeretni...Nagyon összetörtem.
2010. jún. 23. 14:21
 8/18 anonim ***** válasza:
költözz vissza édesanyádékhoz. Talán ha távol vagy tőle belátja h szeret téged és megkeres, neked meg lehet h a környezet változás tenne jót. Próbáld meg, semmi képpen ne akarj meg halni. Senki nem ér annyit. Az a te életed nem az övé! Próbáld meg nélküle tényleg. Ne add fel!!!
2010. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudnék megint olyan meesz lenni tőle..
2010. jún. 23. 14:22
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne pazarold ilyen gondolatokra az időt hogy elveszítheted. ez mindig benne van a pakliban, ha totál bele vagy zúgva, ha csak kicsit. élvezzétek együtt az életet, mert sajna rövid, hamar elszáll a fiatalság
2010. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!