Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "félek, h nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek, h nem vagyok elég jó neked"?

Figyelt kérdés

Mi annak az oka, amikor egy fiú azt mondja egy lánynak (a bnőjének, vagy a leendő bnőjének), hogy "félek, h nem vagyok elég jó neked, nem tudok annyit nyújtani, amennyit megérdemelnél"?

21/L


2010. jún. 18. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

gerinctelen féreg.

úgy iszkolna már, ahogy bír, csak hárpia a nője.

2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű? Önbizalom hiány. Szeretgesd csak, majd elmúlik egy idő után.
2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb lekoptatós duma, engem is ezzel dobtak ki: "Te jobbat érdemelsz" ....aham, persze XD
2010. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
Mert attól tart, hogy az egész kapcsolatban nem tudja azt nyújtani, amit a lány (szerinte) elvár tőle. Gondolok itt az együttléttől a bulizásan keresztül a szexig mindenre...
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

21:37 engem is igy dobtak "elengedlek mert jobat érdemelsz" huuu utána meg feltörtem myvipjét és egy csajnak irogatot h életem meg ienek, azthitem az összes alsogatyás képe azonal landol napiszaron de sikerült idöben megnyugodnom:D hülye buz.ija >.<


am vagy magát tartja rossznak meéd v csak leakar koptatni =D

2010. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy finom módja annak, hogy közölje veled hogy húzz el, mert nem érdekled. Sajnos vannak ilyen pasik... :S
2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is mondhatja, ha kedvel, de semmi több.
2010. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


az előző barátom így szakított velem, h még előtte egy csomószor mondogatta ezeket.


most meg van vki, aki már kb karácsony óta szeretne velem járni, és most meg ezt mondogatja, de sztem ő önbizalomhiányból, vagy én nemtudom, de sztem nem azért, mert mostmár nem akarna velem lenni. igaz, még mindig nem járunk.

2010. jún. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!