Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek. Mit tegyek, vagy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mit tegyek, vagy elég ha bízok benne? Vélemény?

Figyelt kérdés

1,5hónapja járunk a barátommal, tegnap átjött hozzánk.

Szerettünk volna kettesben lenni. Bemutattam a szüleimnek, és egy kicsit beszélgetett anyámmal és apámmal is.

18éves vagyok ő 19.

és nekem régről rossz emlékeim vannak, volt olyan pasim aki kifejezetten apámhoz járt ár dumálni meg minden, és nemis hozzám. ajándékot hozott neki hogy lekenyerezze.

Nyomasztó érzés volt...

Ezeket elmeséltem a mostani barátomnak, aztmondta bízzak benne ő sosem lesz ilyen.

de ma mondta faterom hogy nagyon jófej a srác tökjót dumáltak...kicsit elkezdtem félni, hogy megismétlődik a múlt:(

Tudom vicces, de nem akarok magam mellé még 1 talpnyalót, mert oké van egy egészséges szint, hogy dumálnak. de pl. amikor már a pasim sajnáltatja magát és őt jobban védik a szüleim mint engem mondván hogy "szegény fiút tönkreteszed" az nekem nem gyere be.

Szóval régen volt ilyen...félek hogy ez ismétlődik majd:S


2011. máj. 4. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor óhajtod ugyanazt kiírni?
2011. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

te miről beszélsz??? ez az 1. ilyen kérdésem O.o

millio hasonló kérdés van ezen az oldalon...

2011. máj. 4. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
...akkor keresd meg ôket, és meríts erôt a válaszokból. De kétlem, hogy rajtad kívül még valaki ezzel a témával vergôdik, ugyanis elég "egyedi".
2011. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

ezt annyira utálom, h szinte mindig bejátssza v.ki, h "ezt már +kérdezted, most lebuktatlak júúúúj" XD

am. sztem csak paranoiás vagy, m rossz tapasztalataid vannak.

sztem mondd + a faterodnak, h a srác veled van, az tök jó, + szép, h jóban van vele, de keressen a korosztályában haverokat...biztos + fogja érteni.

a pasidat + kösd le, ne hagyd sokat apád közelében...elvégre miattad jár hozzátok, nem miatta. :)

2011. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jóska Pista Sanyi válasza:
100%

Ugyan, nem kell vészmadárkodni. A bizalmatlansg tönkretesz mindent.

A szüleid meg lehet hogy csak ugrattak vele.

2011. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kijönnek. Sokkal rosszabb lenne, ha konfliktus lenne közöttük, vagy nem kedvelnék egymást.
2011. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem aggasztana, ha a barátom jól kijönne a szüleimmel, sokkal inkább, ha utálnák egymást, s emiatt meg sem lehetne hozzánk hívni.
2011. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én a vejemtől nem vagyok elragadtatva, ha nálunk összekapnak a lányommal, akkor inkább a vőm pártjára állok. Egyrészt azért, mert látom, hogy a lányom is hibás, másrészt a vendégszeretet azt diktálja, hogy ne dorongoljam le a vendéget, mert ezzel csak rontok a helyzetükön. A lányom említette már négyszemközt, hogy ez neki fáj. Mondtam, hogy akkor ne hozd hozzánk a veszekedést!
2011. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, mindkét sztoriban egy 18 éves lány+ egy 19 éves fiú, mindkét lány exe töketlen volt, és ajándékokat vitt az "apósának", ugyanaz a szóhasználat mindkét kérdésben, de nem te írtad ki, ááá, dehogy...
2011. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!