Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék higgadt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék higgadt, és hogy tudnám elérni hogy ne féltsem ennyire a barátomat? Hisztizek mindig, mert nem akarom elveszíteni. Félek hogy megteszi a régi dolgait, de közben meg bízok is benne valamennyire.

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony a hisztivel csak elmarod magad mellöl az biztos.

Miért nem bízol benne,miket tett régen?Azt írod hisztizel,de bízol is benne valamennyire.Na ez eléggé ellentmondásos.Ha bíznál benne,nem hisztiznél.Szerintem beszéljétek át a kapcsolatotokat,hogy ki mit vár el a másiktól,ki hogy képzeli el a jövőt.Aztán akkor el tudjátok mindketten dönteni,hogy ez megfelel-e így nektek.Lehet,hogy Te komoly elkötelezett kapcsolatra vágysz,a barátod pedig még szórakozni szeretne kicsit.Egyikben sincs is semmi roszz,hisz gondolom fiatalok vagytok még,csak tisztázni kell egymással,hogy ezt mindketten el tudjátok-e így fogadni.


Minden jót nektek

2008. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi

bízom benne végülis,csak ezt még erősíteni kell...nőzött a neten,ha mondhatom így...és nagyon megingott a bizalom,adtam neki egy esélyt,de most mindent figyelek árgus szemekkel,és ha vmi picit nem tetszik,vagy rosszat sejtek,hisztizek és vitázunk!

2008. nov. 7. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek. Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem mondhatnám, hogy link ember lenne a férjem, de amint kiteszi a lábát itthonról, rögtön pörög az agyam. Mindig hiszti lesz a vége. Most is a barátjához ment el, egyrészt tudom, hogy ott van, de azon jár az agyam, hogy mi van, ha mégsem? Mi van, ha találkozott valakivel, aki elcsalta valahová meg ilyenek és már három sms-t küldtem neki, de persze nem reagál (direkt).

Szóval hidd el, ez nem sokat fog javulni az évek folyamán, csak enyhül.

Beszélni férfival? Az egy nehéz dlog! Úgysem fogja megérteni az érzéseidet.

Csak azzal nyugtasd magad, hogy szeret, ha veled van!

2008. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!