Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kepzeljetek az egyik baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kepzeljetek az egyik baratnom volt pasija nagyon edi ok mar szakitottak es velem akar lenni. Jartunk egy ideig de o szexet szeretne tolem es en 14 vok es felek de megtegyem ha szeretem es bizok benne?

Figyelt kérdés
leci valaszoljatok hamar,mert megorhitt a kerdes.
2009. aug. 10. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ne mennj bele.
2009. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
szerintem menj bele
2009. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
még túl korai szerintem,várj még legalaább két évet,nehogy megbánd!
2009. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak ki akar használni, ne menj bele. Egyébként is csak 14 vagy, korai lenne.
2009. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hat tudom de igy elveszitem ,igy van csaj aki kozbe ejel vele van de azt monta ertem elhagyna orokre ha o lehetne velem jarnank es majd utana amit o akar de nem is tudom
2009. aug. 10. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Kétszer is elolvastam a kérdésedet, annak amit leszűrtem belőle azt javasolnám, hogy ha értékes emberkének tartod magadat, akkor ne menj bele. Ha nemcsak a szexre kellesz neki, akkor tud várni. De ha olcsó vagy, akkor nyugodtan vágd hanyatt magadat. Gondolom utána jön tőled az újabb kérdés, hogy sz@rban vagy.
2009. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jav. annak alapján.
2009. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad.(:

én is 14 vagyok de én inkább otthagynám..

mint hogy később megbánjam.

de ahogy érzed..sok szerencsét.[:

2009. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nézzük a tényeket. A barátnőd volt pasijával jársz. Hát ez az én baráti társaságomban már egy rossz pont, de jól van, ezt még eltűrjük. Édi? 14 éves vagy, és csak akkor hajlandó dobni a csajt, akivel kefél, ha te lefekszel vele. Hát nem hiszem, hogy az édi fogalmát így definiálnák. És elhiszed neki, hogy dobná a csajt, ha te odaadod magad neki? Mert én nem. Nagylány! Gondolkodj egy kicsit. 14 vagy és félsz lefeküdni vele. Tehát nem vagy érett arra, hogy megtedd. Utasítsd vissza. Ha így is melletted marad, és hajlandó várni, akkor tényleg szeret. Én nem tenném meg a helyedben. Ha bíznál benne, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. De hogyan tudsz megbízni egy olyan fiúban, aki veled "jár", és közben mással van? Egyébként hány éves?
2009. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
o 17 eves.nagyon jok a valaszok de bonyolult minden leci meg irj,varom es kosz.
2009. aug. 12. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!