Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kepzeljetek az egyik baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kepzeljetek az egyik baratnom volt pasija nagyon edi ok mar szakitottak es velem akar lenni. Jartunk egy ideig de o szexet szeretne tolem es en 14 vok es felek de megtegyem ha szeretem es bizok benne?

Figyelt kérdés
leci valaszoljatok hamar,mert megorhitt a kerdes.
2009. aug. 10. 16:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
es az este sms-tunk es az utolso uzije ,,Igen voltam irok de teged akarlak gondold meg magad mert kivanlak de nagyon szeretem a fiatal puncikot csok szivem" es ez egy kihasznalasnak erthetodik.nem?
2009. aug. 12. 10:28
 12/14 anonim ***** válasza:
..sztem igen:|
2009. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak ki akar használni! Elhiszem, hogy nehéz, mert szereted, meg rózsaszínfelhők, meg minden. De ne foglalkozz vele többet! Csak le akar fektetni, aztán kidobni. Légyszíves dönts okosan!
2009. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,most az a helyzet hogy kozbe felhiv es dumalunk es nagyon rendes es mondtam hogy nem fogok bele menni ne is kerje tobbet es azt mondta oke de igy is akar velem jarni,igy most egyutt vagyunk es nagyon jo vele.de szerintem nem fog sokat tartani de hagyuk es igy jo.kosy megegyszer mindenkinek a valaszokat.
2009. aug. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!