Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim még nem tudja, h elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim még nem tudja, h elég szegény családból származom. Ők viszont gazdagok. A jövő héten jön hozzánk először, félek mit szól majd. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. Ez a legjobb.
2010. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondani kellet volna előtte neki, ha szeret, akkor az anyagi helyzet nem fog változtatni az érzésen
2010. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát.. nekem is volt már olyan barátnőm aki szegényebb volt mint mi . semmi bajom nem volt vele.. amég meg nem csalt.. nem az a lényeg mennyi pénze van hanem hogy aranyos legyen meg hűséges
2010. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Eddig nem vette észre, hogy nem Gucciba jársz? Szerintem a külsőből be lehet kategorizálni.

Szerintem ne szólj!

2010. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak márkás cuccaim... ill. azokba jarok... de a hazunk nincs felujitva mert a szüleim szinte minden penzüket az en es tesom iskolaztatasara költik...
2010. nov. 6. 17:42
 6/12 asdface ***** válasza:
mond el neki nyugodtan sztem nem fogja zavarni
2010. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Értem! Én pont fordítva vagyok. Nincs márkás ruhám, csak 1-2.Viszont szépen,igényesen berendezett lakásba lakunk. folyamatosan újítjuk. Én nem szényenlem, ha eljön valaki!:)
2010. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ezt így mond meg neki. Figyu, az a helyzet hogy mi élünk úgy mint ti. Mármint érted, a ház nincs felújítva, meg Nem si túl nagy, stbstb.

meg fogja érteni. ^^

2010. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos, h elmondjam neki??? :-O Szerintetek letaglozna ha latna vagy mi? :(
2010. nov. 6. 17:55
 10/12 anonim válasza:

hasonló a helyzet nálunk is, igaz nem mondanám magunkat szegényeknek, egyszerűen élünk, a barátomék viszont, hát ők jobban elvannak engedve anyagilag.

ő szeret itt mert jó hangulatot teremtek.

2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!