Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim még nem tudja, h elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim még nem tudja, h elég szegény családból származom. Ők viszont gazdagok. A jövő héten jön hozzánk először, félek mit szól majd. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
biztos nem fog ezért otthagyni:)
2010. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene elmondani?

Mindenki másképp él. Vkinek a szép ruhák fontosak, és a háza nem olyan szép, vkinek meg a ház a fontos, és régi, csúnya ruhákban jár. Pl apa ismerősének gyönyörű, újjépítésű szép háza van, de az ember igénytelen, koszos, büdös.

Egyébként mi sem vagyunk eleresztve, a szobám az szép nagyon, mivel az nemrég épült, és én rendeztem be, de a többi rész nem ilyen szép. Én is aggódtam picit, de az összes barátom eddig azt mondta, h nagyon szép minden, egyszerű de szép, meg h kellemes a hangulat. Ez számít. Érezni lehet, h hol élnek rendes, igényes, boldog emberek.:)

2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!