Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mien érzés ha sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mien érzés ha sír miattatok a pasitok?

Figyelt kérdés
Lenézitek vagy inkább megbecsüliteh hogy annyira szeret hogy sír miattatok?
2010. jún. 18. 18:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én kétszer láttam sírni a páromat. Egyszer azt hitte, hogy szakítani fogok vele, mert részegen egy buliba rákatant egy nőre és csókig eljutottk. Na ott jól eset, mert megmutatta, hogy igaziból engem szeret és ha nem sír lehet, hogy tényleg otthagyom.

Egyszer meg akkor sírt amikor meghalt a kutyája. Anyukája hívta föl, hogy mi történt és ott olyan szinten sírt, hogy nem tudott hazavezetni. Igaz ez a második eset kicsit más.

Ha sír lealább tudom, hogy vannak érzelmei.

2010. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! (aki normálisakat írt)
2010. jún. 18. 19:50
 33/38 anonim ***** válasza:

jesszum pepi, itt miért ilyen érzéketlen mindenki? (csak a válaszok 1. és 2. oldalát olvastam végig)

az én barátom már elsírta magát előttem, mert hülyeséget csinált, és annyira szeretett (és szeret még mindig), hogy félt attól, hogy elveszít. szerintem ez aranyos, és megbecsülendő volt benne :) nekem nem kéne olyan srác, aki nem képes sírni, olyan érzéketlen. jó, nem azt mondom, hogy minden nap bőgjön, de az inkább jó, ha néha képes elsírni magát, ha olyan a helyzet :)

15/L

2010. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

téved aki azthiszi hogy a fiúk/férfiak nem sírnak soha. csak nem mutatják. akkor sírnak amikor egyedül vannak. és a leggyakoribb oka akkor is szerelmi bánat. más miatt elég ritka hogy egy ffi sírjon; de nő miatt, persze hogy hülyeség meg fölösleges, de aki volt már szerelmes az tudja hogy néha nemlehet nem sírni, amikor fáj... hiányzik, mással van, nem lehet az övé... annak jó aki még nem tudja milyen ez...

20/f

2010. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
20:29 pont ez a helyzet nállam amit leírtál és a barátnőm is pont 15 lves:) egyébként, igazad van!
2010. jún. 18. 21:27
 36/38 anonim ***** válasza:
ebben az országban egy nő se érdemli meg hogy könnyet ejtsenek miatta.
2010. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

22:45

ja, max fehéret. ;))

2010. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
21:27-es válaszadóval egyetértek!!!! Én is csak egyedül szoktam sírni, bár szerelmi bánat miatt,mert a kapcsolatommal minden rendben, de egyszer már arra is volt példa. Más, pl. haláleset miatt szoktam, vagy amikor nagyon összejön a sok gond. Mindenki szokott sírni, max. valaki nagyon ritkán, de olyan nincs, hogy valaki sosem sír! Az már más kérdés, hogy titokban, amikor senki sem látja.... (mint én:D) Üdv: Gyuszi, 20
2010. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!