Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mien érzés ha sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mien érzés ha sír miattatok a pasitok?

Figyelt kérdés
Lenézitek vagy inkább megbecsüliteh hogy annyira szeret hogy sír miattatok?
2010. jún. 18. 18:08
1 2 3 4
 21/38 Apollo93 ***** válasza:
100%
Én egyszer sírtam a Párom előtt, de Ő nemvolt akkora szar, hogy kinevessen. :)Az, hogy egy fiú/férfi sír szerintem nem azt jelenti, hogy gyenge, pont azt, hogy nem gyáva felvállalni mit is érez. Ha ezt egy lány nevetségesnek találja azt szánom.
2010. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
18:25 teljesen igazad van
2010. jún. 18. 18:27
 23/38 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez olyan, mint bármi más... Ha mindenen sírsz... Hiányzik, megbántott, vagy épp csúnyán beszélt vele, nem lehettek együtt 1-2 hétig, szar lett a matekdogád, csípi a farkad az ecet, meg ilyesmi - akkor bezony szánalmas...

Ha olyan miatt sírsz, hogy szakítotok, hogy tudod, hogy szeret, és szereted, és olyan szintű akadályokba ütközöl, hogy az már szappanoperába illő, és már idegileg kikészültél, akkor szerintem nem gáz...

Minden viszonylagos.

2010. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"kegyetlen jó. valahányszor egy pasi miattam sír KINEVETEM!"


Lelketlen dög

2010. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Ott NINCSENEK gondok , ha sir egy fiú , nem nemtől függ, hogy kiért érdemes sirni és kiért nem, hanem személytől függ.


Vannak lányok, akikért igenis érdemes sirni !

Ha viszot nem, akkor pasikért még annyira sem érdemes !


Ennyi.

2010. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Engem egyszer fogott el olyan érzés hogy sírjak, de egyszerűen nem jött könny belőlem, mintha nem tudnék már sírni. :/ Pedig volt ott minden, érzelem, düh és mégsem.

23/f

2010. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
84%
"sose sírj olyan miatt, aki nem tud sírni miattad"
2010. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
41%

Én egyszer sírtam az ex elött, utána valahogy nyeregbe érezte magát, és azt hitte mindent meglehet velem csinálni... akkor esett le az álla mikor elküldtem JÓ messzire zabothegyezni... egy valódi férfi nem sír párja elött, vagy mások elött... ha sírni akar, akkor otthon megteszi a 4 fal között....


Ez kb olyan dolog mint a csaj vs pasi kérédés... ha csaj fekszik sok pasival akkor ku..va... ha a pasi fektet csajokat akkor menő.... Nah a sírás ugyan ez csak a fordítotja...


22/F

2010. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

igazából jól esne, hogy miattam sír :)

még jobban megbecsülném

2010. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
már nem tudom hogy hol hallottam ezt az idézetet, de szerintem igaz: "Nem az a férfi aki nem sír, hanem az, aki mer sírni."
2010. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!