Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti értékelnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti értékelnétek, ha egy kövér fiú miattatok kezdene látványos fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Nem is az, hogy csak miatta, hanem magam miatt is, de főleg a csajt szeretném megszerezni. Sokan mondták hogy jó pasi vagyok, úgy válltól felfele... A csaj az meg pedig vékony, szóval.. vélemény?
2010. júl. 18. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Inkább izmot szedj fel, mint súlyt adj le, vagy párhuzamosan a 2-t... Így lógni fog a bőröd. Elég rusnyán néz ki.
2010. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, persze. Mondjuk kövér....ha 5-10kiló van rajta pluszban, akkor nem várnám el. De ha 20-30-40, akkor örülnék neki.

Mondjuk ez egy hosszú folyamat lenne/lesz, ha nagy a túlsúly. Sok víz lefolyik még addig a Dunán.

Magad miatt meg mindenképp kezd el.

2010. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Természetesen :) értékelném nagyon. Bár én azt szeretném ha hízna kicsit a barátom :D
2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon kedves gesztus de én ettől nem szeretnék beléd. de lehet nála be fog jönni, meg amúgy is utána tapadni fognak rá:9 szerintem ha a csajt nem is szerzed meg rengeteget nyersz vele:D

hajrá, szorítok^^

16/L

2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
rád:)*
2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Magadért mindenképp kezdj bele. Ha viszont a csajnak azután se tetszel, akkor szerintem lesz más, aki értékelni fogja! Szal keresd azt a lányt:)

19/L

2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor nem hívna meg jó kajákra.
2010. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 LeMarque ***** válasza:
Mindenkeppen örülnek neki. Elmennek egy edzesere, elotte becasarolnek a KFC be es a konditerembe megteritenek ;)
2010. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem híznom kéne, nem adsz át pár kilót? :-3 :"D (@) ^_^

16/F

2010. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát én elkezdtem mert nagyon gázul néztem ki sztem egészen össze szedtem magam :)
2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!