Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti értékelnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti értékelnétek, ha egy kövér fiú miattatok kezdene látványos fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Nem is az, hogy csak miatta, hanem magam miatt is, de főleg a csajt szeretném megszerezni. Sokan mondták hogy jó pasi vagyok, úgy válltól felfele... A csaj az meg pedig vékony, szóval.. vélemény?
2010. júl. 18. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem egy gyökér majom vagy, ha bármit is egy puncisért teszel. Egyik sem érdemli meg.
2010. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
előzőnél a pont :D
2010. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha előtte se érdekelt, utána se fog.
2010. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kezd el :) jo érzés lenne ha pl én értem kezdene el valaki ilyet.
2013. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom. A lányok értékelnék, de csak azok, akiket a fogyás után ismersz meg. Aki miatt én fogytam és izmosodtam, az szépen elkefélgetett más, jobban kinéző palikkal, amíg én miatta szenvedtem meg azért, ahogy most kinézek. Akiket utána ismertem meg, azok egymás után fekszenek alám.
2013. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 P.S.94 ***** válasza:
Nekem ezt csinàlta az exbarátom, nagyon dögös lett mert izmosodottis! Megkeresett de...nekem akkor màr màs jàrr a fejemben és nem ő, mert bàr megvàltozott de a belső értékek akkor sem egyeztek az enyémmel. Azóta szebbnel szebb lànyokkal jàr. :)
2013. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen becsületre méltó dolog, de szerintem magadért tedd, ne a lányért. Ha valaki nem képes téged elfogadni önmagadért, és azt a srácot értékelni, aki most vagy, az valószínűleg később se fog, bármilyen jó testet is gyúrsz magadnak. Szóval hajrá, vágj bele, de magadért csináld, ne másért!
2015. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!