Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mien érzés ha sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mien érzés ha sír miattatok a pasitok?

Figyelt kérdés
Lenézitek vagy inkább megbecsüliteh hogy annyira szeret hogy sír miattatok?
2010. jún. 18. 18:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%

Én még ilyen férfival nem találkoztam. Szerintem nincs könnycsatornájuk.


Ha mégis sírna, inkább csak idegesítene, nem becsülném jobban és nem is nézném le.

Arra gondolnék csak, hogy átmenetileg kicsit meggyengültek az idegei, és ami miatt sír, az volt az utolsó csepp a pohárban.

2010. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
18:12 hát az te vagy . ha nem szereted akor kibírod így. én szeretem
2010. jún. 18. 18:14
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ti egy ceruza érzelmi és értelmi színvonalán álltok, mást nem kell leugatni, mert érzékenyebb. Akkor se sírnátok, ha egyik közeli hozzátartozótok esetleg meghalna? ( félreértés ne essék nem kívánom senkinek )

Sokáig nem látni azt, akit szeretsz, ugyan ilyen.

Ezek szerint még senkit nem szerettek úgy tiszta szívből.

Ezzel nem vágnék fel, nem ettől lesztek nagylegények.

2010. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
49%
Lány előtt én is ritkán sírok. De néha muszáj... Azért, mert hiányzik? Ember, el vagy kényeztetve!! Majd akkor kell sírni, ha az egész faluja ellened van. :D
2010. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

Hát... egyrészt rossz érzés ha miattam sír, másrészt becsülném érte hogy fel meri vállalni az érzelmeit. =)

15/L

2010. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
9%
kegyetlen jó. valahányszor egy pasi miattam sír KINEVETEM!
2010. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
18:15 100% ig igazad van
2010. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%

20 évem alatt még egyetlen pasi sem sírt miattam. nagyon örülnék neki mert ez azt jelentené h nagyon fontos vagyok neki

de sanjos ez nem valószínű nálam az én esetemben :'(

2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
6%
Nem szoktam sirni, es ha kozeli hozzatartozom hal meg akkor sem sirok. Egyedul ami megtud siratni az a hagyma, azt egyszeruen nem birom, bar akkor sem sirok csak konnyezem. Es szerintem a vilagon a legszanalmasabb dolog ha bog valaki. En pl utalom ha egy no sir, mert szerintem az zsarolas, olyankor leginkabb lekevernek neki egyet.
2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
nagyon nem vagyok elkényeztetve és azért sírok mert nagyon szeretem. aki nem tud sírni a szerelméért az nem a szerelme maximum a társa. ennyiről van szó én tudok sírni miatta és felis vállalom előtte
2010. jún. 18. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!