Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakasszam le a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakasszam le a szüleimet "a csajozzál tyúkászkodjál" témáról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értik meg, hogy majd később szeretnék ezzel foglalkozni. Ahányszor beszélek velük mindig feljön ez a téma. Nem írom le miért nem akarom, de ilyen téren béna vagyok és csak rossz tapasztalataim vannak és sajnos elment a kedvem az egésztől. 1 éve volt egy esetem és az annyira rossz élmény volt, hogy a hideg kiráz és ideges leszek ha feljön a téma. Sokak szerint nincs bennem semmi kivetnivaló de mindenki gondoljon azt amit akar! Nem kell rosszra gondolni később fogok a "csajos" témával foglalkozni. Tényleg! Lehet hogy kapok ilyen válaszokat, hogy "biztos vmi lúzer vagy" de ha kapok normális választ is azt megköszönném.


Nem merem kiírni a korom / F


2010. jún. 18. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Válasz egy 14 évesnek: mondd nekik, hogy tegnap voltál a Juliskával, megnézted a nuniját, de múltkor a Marcsikáé, az jobb volt, úgyhogy inkább hozzájuk mész szülinapi zsúrra.

Válasz egy 24 évesnek: mondd nekik, hogy nyugi, van időd, és próbálj mutatni valamit, amiben egyébként jó vagy és inkább arra szánod most az időd. Vagy mondd el nekik, melyik csaj miért hülye.


Ennél idősebbnek nem tudok válaszolni, mert én fiatalabb vagyok, nem biztos, hogy pontosan értem a problémát.

2010. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
sztem is fontos a korod.....név úgy sincs....sztem a szüleidnek nem kellne beleavatkozni a dolgaidba,(ez független attól hány éves vagy...)....nekem sincsenek túl sűrűn kapcsolataim mint egyeseknek....de nekem a környezetemben élők mondják mindig "h-h nincs,miért nincs??!!" majd lesz ha én úgy gondolom.....18/L
2010. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!