Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakasszam le a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakasszam le a szüleimet "a csajozzál tyúkászkodjál" témáról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értik meg, hogy majd később szeretnék ezzel foglalkozni. Ahányszor beszélek velük mindig feljön ez a téma. Nem írom le miért nem akarom, de ilyen téren béna vagyok és csak rossz tapasztalataim vannak és sajnos elment a kedvem az egésztől. 1 éve volt egy esetem és az annyira rossz élmény volt, hogy a hideg kiráz és ideges leszek ha feljön a téma. Sokak szerint nincs bennem semmi kivetnivaló de mindenki gondoljon azt amit akar! Nem kell rosszra gondolni később fogok a "csajos" témával foglalkozni. Tényleg! Lehet hogy kapok ilyen válaszokat, hogy "biztos vmi lúzer vagy" de ha kapok normális választ is azt megköszönném.


Nem merem kiírni a korom / F


2010. jún. 18. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szard le őket. Ha most pihi kell, és nem kell csaj, akkor nem kell és kész. Ha valaki megtetszik, akkor majd azt úgyis tudni, érezni fogod, és akkor már kelleni fog :) A szüleid miatt ne csajozz XD

17/F

2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezt meg is mondom nekik.
2010. jún. 18. 16:55
 13/22 anonim ***** válasza:
"A nő a tolvajt szereti, nem a koldust." ez nagyon telibe, sose hallottam még, de nagyon jó. :)
2010. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hát mond meg, hogy le lehet szállni már rólad, kész.
2010. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
engem is cseszegetnek ezzel 15 vagyok nem is az a gondjuk hogy 15évesen még nemvolt,hanem az hogy volt és most nincs és inkább elmegyek a haverokkal-.-...
2010. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mondja akár a Jóisten is, ha nem találom meg azt, akivel el tudnám képzelni hogy járjunk. Szóval nem is értem a szüleidet, hogy miért nem szállnak le rólad ez ügyben.

Talán érdemes lenne beszélned velük. Talán már azt is gondolhatják, hogy meleg vagy. Azért basztatnak. Ilyen szemét világ van. Elvárások vannak. Ezt mind a média idézte elő....


20/f

2010. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Lehet igazuk van, ha lenne egy barátnőd akkor még az előző lány aki kihasznált most jönne egy sokkal jobb aki szeret :)
2010. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szeretném elhinni!
2010. jún. 29. 17:42
 19/22 anonim ***** válasza:
hát a korod fontos lenne a válaszhoz
2010. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az sokat számít? Ha igen miért?
2010. jún. 29. 18:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!