Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzom neki. közben meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzom neki. közben meg összejön a volt barátnőjével? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tavaly összejöttünk. De bizonyos okok miatt vége lett. Hiányzott nagyon, aztán körübelül 1hónapja tudtam meg, hogy már "nincs együtt" a barátnőjével. Múlthéten összefutottunk egy párszor, de csak véletlen, és akkor is szia-szia volt. hétvégén meg egy szórakozó helyen futottunk össze, és táncoltunk, átölelt, csókolóztunk. Másnap rákérdezett, hogy megbántam e, meg hasonlók. És kiderül, hogy együtt van/volt a bnőjével, csak szünet volt addig, amíg készült az érettségire a csaj. Meg szakítani is akart vele, csak érettségi után, hogy ne legyen ideges ez miatt. Aztán tegnap előtt szakított vele a fiú. Ma azt látom facebookon, hogy újra együtt vannak. Elég szar az a helyzet. Tegnap még telefonon beszéltünk, meg megbeszéltük, hogy szombaton találkozunk. Meg már arra gondolt, hogy összejövünk újra.. meg stb. És nem értem, hogy most mi van. Barátnőm szerint a csaj visszakönyörögte magát. De nem értem, hogy miért fogadta vissza miközben magyarázott nekem arról, hogy mennyire undorítóan viselkedik.. az elején még jó volt, most meg nagyképű, meg pics@s meg "bunkó". Szerintetek, miért van ez? Nem fogok utána futni, mert ő szúrt ki velem, de mit csináljak, ha megint elkezdi, ha hülye szövegét.. ?
2010. jún. 18. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
headshoot [+100 point]
2010. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Az egész gondolatmeneted arra épül fel, hogy mi van kiírva a facebook-jára?! Istenem.
2010. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Facebook adatlapon esetleg valamilyen nem egészen friss információ szerepelt. Ebből valóban ne vonj le messzemenő következtetéseket.

Egyébként szerintem próbáld nyílt őszinteségre bírni a szóban forgó személyt (fiút, ha jól sejtem), és ha nem győz meg róla, hogy hozott valamilyen egyértelmű döntést és tiszta a helyzet, akkor hagyj fel ezzel a viszonnyal. Te magad írod, hogy nem fogsz utána futni.

2010. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.válaszoló ne legyél már hülye.. arról a kib@szott facebookról egyszer írtam, és annyit, hogy együtt vannak. -.- különben ma még nem beszéltem vele, de amikor feljöttem gépre, akkor jelezte ki a kezdőlapon, h kapcsolatban van a csajjal.. még a percet is kimutatta. De már msn-en is rám írt, amikor aludtam.. de már a szív is kint van. De különben, csak a kérdéseimre szerettem volna a választ, vagy legalábbis a ti véleményetek erről. De majd max személyesen beszélek vele.

3.válaszoló köszönöm.

2010. jún. 18. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!