Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet? Hiányzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Hiányzom neki, vagy tényleg nem bír?

Figyelt kérdés

volt egy barátom, akivel még nyáron szakitottunk.ugy érezte nem illünk össze,ezért megbeszélttük, hogy akkor itt legyen vége a dolognak (én nem akartam szakitani, ö érezte, ugy hogy nincs értelme a kapcsolatunknak).utána én sokáig rosszul éreztem magamat miatta.nem tudtam, hova legyek nélküle.amikor beszéltünk interneten, akkor is a vége sokszor az lett, hogy a fejemhez vágta, hogy gyerekes vagyok, és csak én tudom, egy pillanat alatt felhuzni öt.nekem nagyon fájt, hogy igy bánik velem, sokszor sirtam miatta (tudom, nem szabad fiuk utän sirni, de könyörgöm...ez borzalmas).azért sirtam miatta, mert tudtam, hogy ö tök más, mint most velem.sokkal megértöbb, kedvesebb és visszafogottabb.a szakitásunkra 2-3 héttel találkozni akart.én beleegyeztem.2 nap mulva lemondtam, mert megint bunkoskodott velem.azota beszéltünk párszor, mindig a vége az lett, hogy csak én tudom egy pillanat alatt fel huzni öt.ezt mindig elmondta, amikor valamit félre értelmezett.a többi volt barátnöjének nem irkál facebookon, csak nekem.

szerintetek utál vagy hiányzom neki?

mit érezhet irántam?


2011. okt. 8. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem bírja a pofád!
2011. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hianyzol neki de nem akarja maganak bevallani, es ujra se akarja kezdeni. mindenesetre NE AKARJ TŐLE SEMMIT, mert rossz vege lesz, szerintem
2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként van barátnöje, és ugy irogatott nekem.mostanában jöttek össze, ugy 1 honapja, nem tudom mennyire jo a kapcsolatuk, azt tudom, hogy a lánynak nem ö az igazi.az pedig, hogy 2-3 honapnál nem fognak többet együtt lenni az fix.ezt kell még rola tudni:).
2011. okt. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!