Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már hiányzom neki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már hiányzom neki, akkor az azt jelenti, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Én már szeretem őt, persze még nem mondtam neki, és addig nem is fogom, amíg ő nem mondta nekem!! :) Pár napja mondogatja, hogy hiányzom neki, meg hiányozni fogok, már most, amint kiszállok a kocsiból! :) Nagyon aranyos fiú, nem volt nehéz beleszeretni!! :) Viszont félek, hogy neki több kell, ahhoz hogy beleszeressen egy lányba....már két éve nem volt barátnője, és lehet nem mer majd szeretni, mert állítólag csalódott, nagyot!! :( Szóval reménykedhetek, hogy mégis belém szeretett a srác?? Mert ugye általában az embereknek azok a személyek hiányoznak, akiket szeretnek.... vagy nem így van?! :) Ő 20 éves fiú, én 21 éves lány!! Köszi a válaszokat!
2011. jan. 26. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegyek nyaralni hiányoznak a barátaim és szüleim. Akkor szerelems vagyok beléjük? NEM! Tehát ő se szerelemes. Ha szerelmes lesz érezni fogod rajta:)
2011. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mért nem mentek és csináltok valami programot közösen?

megtudhatnád nagyjából hogy mit akar vagy mit érez.

2011. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! :) Hát mindig csinálunk valamit, randizgatunk!! Ez természetes, csak én nem tudom észrevenni egy fiún, ha alakulnak azok a bizonyos érzelmek..... nincs hozzá tehetségem! :) Szóval ha újra vele leszek, mire figyeljek? Tudtok valami konkrétat mondani?? :) Köszike
2011. jan. 26. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy érez valamit irántad, többet mint barátság.....
2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok

Ha szeretne tőled valamit ha próbálkozik automatikusan keresi a szemkontaktust próbál és megérinteni sőt ha te épp elnézel egy pillanatra is ő nem fogja levenni rólad a szemét.Most így hirtelenjébe ennyi jutott eszembe :)

2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naaaaa? Mi lett veletek?
2013. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 év utàn szakítottunk. 3,5 év szuper volt, nagyon szerettük egymást, ragaszkodtunk. De sajnos az összeköltözés nem úgy alakult, így jobbnak láttuk az elvàlást. :/ Most szingli vagyok, kezdhetem keresni az igazit újra!
2015. febr. 16. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!