Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még az Exem? Hiányzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még az Exem? Hiányzom neki? mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval elég kacifántos a helyzet... 6hónapig jártunk, majd 360fokot fordulva taszított magától és szakítottunk!

ez volt kb 2 hónapja... majd múltkor rámírt facen és msnen.. én nem válaszoltam! utána jött 1 sms,h. miért nem írok neki vissza , és hogy persze nem gond...! majd facen látta,h. flörtölget 1 csaj velem.. és kivolt akadva! a barátnőjének mondogatta, hogy nem illik hozzám ,meg hogy 100x jobb nőim voltak,meg hogy csalódna az ízlésemben , nem tetszhet nekem az a lány!

köv. nap jött a sz.napja ,éjfél után írtam neki 1 köszöntő smst, amire gyorsan reagált : köszönöm.. mostmár boldog is :)


szóval szerethet még engem? nagyon makacs.. és nem hiszem ,h. lépni fog felém... viszont én is félek ,mert nem akarom,h. elutasítson :( várom a tanácsokat - kritikákat (pozitív- negatív is érdekel ) f :25 év l: 23 év

mit csináljak ? mert én még mindig szeretem...


2011. márc. 24. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott hogy 360 fok még mindig egy teljes kör szal az azt jelenti nem változott semmit.
2011. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
360 fokot ha fordult volna még mindig azt a butuska fejedet nézné...
2011. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
LOL kínozzátok még szegényt :D
2011. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.Minden bizonnyal.Ha te is szereted,akkor lépj.Ne olyan durván,mert lehet,h annyira makacs,hogy elküld.Inkább szervezz egy véletlen randit,és meglátod,hogy milyen.Sok sikert!!
2011. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem változott semmit és úgy taszított el magától.

Mi a bajod Neked tulajdonképpen?

2011. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor úgy írom inkább,h. 180fokot fordult.. mind1 .. gondolom értitwek a lényeget!

még találkozni-látni sem akart! próbáltam kideríteni az okát, de nem sikerült! én nem tettem semmit! lehet,h. megunta a dolgot??

de most meg rossz kedve van viszont holnap sz. napi buli nála! nem hívott meg - ez egyértelmű, de azthiszem ha holnap este megajándékozom, akkor jól sülhet el a dolog!

ő tuti nem fog lépni inkább beletörődik!

mivel makacs nagyon és tudja,h. rosszul döntött azért sem fog kapaszkodni értem, mert elvesztené az önbizalmát, szerintem ez már megtörtént nála, de mind1

2011. márc. 25. 07:39
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó..

de igen nagyon megváltozott abban a 2-2,5 hónapban..! a barátnői is észrevették.. és mintha most tvasszal kezdené visszanyerni az energiáját! vagy nem tudom :S

még tanácsokat :)

2011. márc. 25. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!