Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap után azt mondta, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után azt mondta, nem tudja hogy szeret-e meg nem érzi hogy hiányzom neki és dobott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy jó ideig minden rendben volt és imádtuk egymást. Aztán jött azzal h néha túl sokat találkozunk(egy suliba járunk), meg hogy több időt akar tölteni a barátnőivel stb. Mondtam hogy oké megoldjuk. Most meg az van hogy azt mondta nem tudja igazán mennyire szeret és hogy nem hiányzom neki csak mondjuk ha 2-3napig nem lát. Aztán egy hét után azt mondta ne folytassuk. Meg hogy meglátjuk mit hoz a jövő. A probléma ott kezdődik hogy én még mindig őrülten szerelmes vagyok belé. Mit tegyek? Tudom hogy még bizonytalan. Visszajön még hozzám? Kérlek titeket válaszoljatok.előre is köszi.

17/f


2010. márc. 14. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ne folytassuk=nem jön vissza.
2010. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ő már nem szeret téged.felejtsd el találsz mást.jobbat.!

ilyet mondani...nem hiányzol csak ha 2-3 napig nem lát...pffff..

2010. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ha a lány szeret téged akkor biztosan

de menj oda hozzá és beszélj vele mondd neki hogy mondja meg őszintén hogy szeret e vagy csak hülyített egész végig

2010. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az még egy dolog, hogy akar szabadságot is (barátnőivel lenni), de az már konkrétan durva, hogy azt mondja, hogy nem hiányzol neki (=nem is szeret). Sztem nincs értelme várnod arra, hogy visszajöjjön hozzád, mert magadat teszed még jobban tönkre. Gondold át a dolgokat, és lépj túl. Élj egy békés világot...nélküle.:)
2010. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat, akinek hiányzol.
2010. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap beszélek vele és meglátjuk mi lesz.
2010. márc. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!